V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sex

41-50 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Ste dobrou milenkou - milencom? Aj tu sú odpovede.

  Ste dobrou milenkou - milencom? Aj tu sú odpovede.

  Nikto učený z neba nespadol – platí to aj v prípade sexu. Je nereálne, aby bol sexuálny život dvojice od začiatku bezchybný, aby si hneď vo všetkom rozumeli.

  Prečítajte si viac 
 • Tvar Vašich pier vraj prezrádza sexuálne schopnosti

  Tvar Vašich pier vraj prezrádza sexuálne schopnosti

  Tvar ženských pier vraj dokáže prezradiť viac ako si myslíme. Podľa niektorých výskumov existuje spojenie medzi tvarom pier a ženským orgazmom.

  Stuart Brody, profesor psychológie z univerzity West v Škótsku, ktorý sa preslávil výskumami v oblasti sexuálneho správania, tvrdí, že tvar ženských pier môže predpovedať pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu.

  Prečítajte si viac 
 • Valentín pre mužov: návod na prežitie

  Valentín pre mužov: návod na prežitie

  Valentín je odjakživa vnímaný ako deň všetkých zamilovaných, ale pre mnohých mužov je to aj pomerne stresujúca udalosť. Zo strany ženy totiž cítia veľké očakávania, je mnoho nepísaných pravidiel, ktoré by mali na Valentína dodržať a takisto hrozí, že sa muži chytia do pasce, o ktorej nemali ani šajnu. Páni, aby ste tento rok zvládli Valentína...

  Prečítajte si viac 
 • Valentínsky rozpočet

  Valentínsky rozpočet

  Tešíte sa na sviatok sv. Valentína? Určite áno, ale pravdepodobne až takú radosť nemáte z toho, že za jeden deň miniete smiešne veľa peňazí. Darčeky, kvety, drahá večera, lístky do kina – ak nezarábate veľa, zafinancovať toto všetko môže byť problém. Ale nebojte sa, deň zamilovaných môže byť super aj bez toho, aby ste minuli majland. Chcete vedieť, ako na to?

  Prečítajte si viac 
 • Veľký vekový rozdiel – problém vo vzťahu?

  Veľký vekový rozdiel – problém vo vzťahu?

  Veľký vekový rozdiel medzi partnermi môže vo vzťahu narobiť vážne problémy. Najskôr si však upresnime slovo “veľký” – máme na mysli vzťah, kedy je medzi partnermi rozdiel väčší ako 10 rokov. Vtedy sa objavujú problémy, ktoré môžu viesť k rozchodu.

  Prečítajte si viac 
 • Viac romantiky... viac sexu

  Viac romantiky... viac sexu

  Jar je v plnom prúde a čo chvíľa z nej bude leto. Ako to urobiť, aby sa Vašej vyvolenej podlomili kolená?

  Prečítajte si viac 
 • Vtipné fakty o sviatku sv. Valentína

  Vtipné fakty o sviatku sv. Valentína

  Čo budete robiť tento rok na Valentína? Sme si istí, že pre tú výnimočnú osobu Vášho života pripravíte nezabudnuteľný zážitok, ale ešte skôr, ako tento špeciálny deň príde, chceme Vás dostať do tej správnej valentínskej nálady. Zozbierali sme zaujímavé fakty o sviatku sv. Valentína – prečítajte si ich a pripravte sa na najromantickejší deň roka!

  Prečítajte si viac 
 • Výhody a nástrahy románikov na pracovisku

  Výhody a nástrahy románikov na pracovisku

  Približne štvrtina všetkých novovzniknutých vzťahov, ktoré neskôr vyvrcholia manželstvom, sú výsledkom romantických vzťahov na pracovisku.

  Prečítajte si viac 
 • Vyjadrite svoju lásku bez slov!

  Vyjadrite svoju lásku bez slov!

  Aj keď sa zdá, že mužom treba všetko detailne vysvetľovať, aby nás správne pochopili a často s tým máme problém, lebo nevieme nájsť vhodné slová, ktorými by sme popísali, čo cítime, predsa len je niekedy lepšie urobiť jeden skutok ako povedať tisíc slov.

  Prečítajte si viac 
 • Ženy, ktoré milujú až príliš

  Ženy, ktoré milujú až príliš

  Vzťahy medzi mužmi a ženami vždy boli a vždy aj budú krásne, sladké, ale aj neúspešné, plné sklamania, nadšenia či komplikácií. Tak to v živote chodí a nemá zmysel hádať sa, kto je zodpovedný za problémy, pretože vzťah je vždy o dvoch ľuďoch. Niekedy sa však stane, že vzťah stroskotá preto, že sa žena na muža až príliš upne, nedovolí mu dýchať a

  Prečítajte si viac 

41-50 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750