NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky
brand-presentation brand-presentation

MATRACE, ktorým môžete veriť

Keď ide o Vaše zdravie a celkovú pohodu, môžete dôverovať len tým najlepším. Pre zabezpečenie vysokej kvality musí každý matrac Dormeo prejsť štandardnými laboratórnymi testami.

Testované & certifikované

Naše matrace sú testované, certifikované a široko oceňované nezávislými, medzinárodne uznávanými laboratóriami a inštitúciami.

Štandard ӦKO TEX®, hypoalergénne a ergonomické vlastnosti, priedušnosť a odolnosť - prinášame prvotriedne, certifikované matrace so zárukou kvality.

Test odolnosti

Testované overeným talianskym fyzikálnym a mechanickým inštitútom

Popredná svetová nezávislá inštitúcia zaoberajúca sa testovaním odolnosti matracov

Aj po 15 rokoch používania nášho matraca bude len o pár milimetrov nižší a o niekoľko % mäkší ako hneď po zakúpení.

Test ergonomických vlastností

Testované nemeckým Inštitútom pre ergonómiu

Technologický inštitút, ktorý sa už 28 rokov špecializuje na testovanie ergonómie

Test sa zameriava na pohodlie pri spánku a schopnosť matraca poskytnúť podporu celého tela.

Naše matrace majú výnimočné ergonomické vlastnosti, preto sa dokonale prispôsobia ľudskému telu. V kombinácii s vynikajúcimi schopnosťami regulácie vlhkosti a teploty poskytujú pri spánku maximálne pohodlie.

Test priedušnosti

Overené holandskými laboratóriami, zaoberajúcimi sa testovaním matracov

Dizajn našich matracov spĺňa najvyššie štandardy priedušnosti v odvetví.

Matrace poskytujú suché, hygienické a svieže spánkové prostredie.

Test hypoalergénnosti

Test vykonalo uznávané talianske laboratórium na testovanie textilu

Viacnásobne ocenený inštitút

Na základe testovania antibakteriálnych, antimikrobiálnych a protiroztočových vlastností poskytujú naše matrace čisté a bezpečné spánkové prostredie.

Certifikát ӦKO TEX® STANDARD 100

Všetky naše textílie majú certifikát ӦKO TEX®, ktorý zaručuje, že neobsahujú jedovaté látky, toxické pre človeka a pre životné prostredie.

Tento certifikát potvrdzuje, že pri výrobe používame len materiály najvyššej kvality.

brand-presentation brand-presentation

Len tá najlepšia kvalita...

Náš záväzok pokračovať vo výskume a používať vysoko kvalitné materiály prináša výsledky v podobe ideálneho matraca pre každého, bez ohľadu na individuálne potreby a nároky na pohodlie.

...MATERIÁLY

brand-presentation

Octaspring® technológia

Octaspring® je patentovaná penová pružina – predstavuje prvú skutočnú inováciu v matracovom priemysle za posledných 20 rokov. Táto jedinečná technológia kombinuje podporu a pohodlie peny s funkčnosťou pružín pri použití len 50% materiálu.

Penové pružiny sú individuálne umiestnené a pohybujú sa trojrozmerne, čo vedie k lepšiemu rozloženiu hmotnosti, zmierneniu tlaku a vyššiemu pohodliu. V jednej vrstve môžu byť použité pružiny rôznej hustoty, ktoré vytvárajú cielené zóny pre väčší komfort a predĺženie životnosti štruktúry. Okrem toho otvorený dizajn penovej pružiny umožňuje až 8x lepšiu ventiláciu, ktorá predstavuje veľmi dôležitý faktor u spánkových produktov.

Jednou z výhod technológie Octaspring® je takmer úplná eliminácia prenosu pohybu, čo je zárukou kvalitného spánku, aj keď sa Váš partner v noci prevaľuje.

Vysoko kvalitná Octaspring® technológia – dizajn v tvare včelieho plástu je odborníkmi považovaný za ideálne riešenie pre ergonomické matrace. Vďaka nemu poskytujú personalizovanú podporu prirodzenému pohybu tela s menším tlakom a vyšším pohodlím.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Pamäťová pena

Pamäťová pena bola pôvodne vyvinutá pre NASA, preto sa jej niekedy hovorí aj "vesmírna pena". NASA ju využívala pre jej schopnosť rovnomerne rozložiť tlak po celom povrchu, čím zmierňuje extrémne preťaženie vo vesmíre. Ide o hrubý, ultra podporný materiál, ktorý sa počas odpočinku prispôsobí rôznym typom tela a po použití sa vráti späť do pôvodnej podoby.

Pamäťová pena je viscoelastický materiál citlivý na teplotu, čo znamená, že je pri nízkych teplotách pevnejšia a pri vyšších mäkšia a pružnejšia. Pri izbovej teplote sa za pár minút prispôsobí tvaru Vášho tela, na rozdiel od bežných matracov, ktoré zostanú ploché. V každej pozícii jemne "obopne" Vaše telo a poskytne príjemné pohodlie bokom, ramenám a chrbtu, čo výrazne eliminuje tlakové body a podporuje zdravý, ničím nerušený odpočinok.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Ecocell® pena

Prvotriedny Ecocell® je jedinečne pohodlná pena novej generácie, navrhnutá pre dokonalý spánkový komfort a podporu. Dokáže to vďaka miliónom pórov v materiáli, ktoré matracu dodávajú priedušnosť a flexibilitu.

Ide o permanentne elastickú penu s 3-rozmernou štruktúrou otvorených buniek, ktorá umožňuje efektívnu cirkuláciu vzduchu a ponúka vynikajúcu prispôsobivosť v tlakových bodoch. Tento typ štruktúry je tiež dôvodom, prečo dokáže Ecocell® poskytovať bodovo prispôsobivú podporu a vysokú úroveň pružnosti. Ak skutočne uvažujete nad "zelenším" spôsobom života, možno nastal čas začať uvažovať nad kúpou matraca vyrobeného z ekologických materiálov - medzi ktoré Ecocell® rozhodne patrí.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Vlákna Tencel® Lyocell

Tencel® Lyocell sú celulózové vlákna rastlinného pôvodu, ktoré predstavujú nový štandard udržateľnosti a prirodzeného pohodlia.

Sú jemné k pokožke, hebké na dotyk, luxusne lesklé, a navyše majú výnimočnú schopnosť regulovať teplotu a absorbovať vlhkosť. Ak sa počas spánku na Vašej pokožke nahromadí vlhkosť, Tencel® Lyocell ju pohltia a transportujú priamo do vnútra vlákna. Absolútne prirodzeným spôsobom tak predchádzajú množeniu baktérií.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

... A TECHNOLÓGIE

brand-presentation

Technológia Adaptive®

ADAPTIVE® je prelomová technológia spracovania textilných vlákien. Udržuje Vás v príjemne sviežom, suchom alebo hrejivom prostredí podľa toho, čo práve potrebujete, čím sa zvyšuje kvalita spánku.

Je to inteligentná textilná technológia so schopnosťou termoregulácie. Zaisťuje, že ňou ošetrený materiál dynamicky reaguje na zmeny teploty alebo vlhkosti prostredia.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Ošetrenie CLEANEFFECT®

Úprava CleanEffect®, ktorou je ošetrená tkanina matraca, vytvára čisté a svieže spánkové prostredie.

Bez ohľadu na to, aká čistá je Vaša domácnosť, Váš matrac bude vždy obsahovať nejaké baktérie, huby a prachové roztoče. Ošetrenie CLEANEFFECT® mu poskytuje schopnosť predchádzať tvorbe baktérií, húb, roztočov a zápachu.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Úprava RE-VITALIZE

Ošetrenie RE-VITALIZE využíva silu negatívnych iónov, ktoré sú prospešné pre naše telo. Je dokázané, že úprava re-vitalize v tkanine prináša množstvo benefitov pre zdravie a celkovú pohodu človeka.

Medzi hlavné prínosy negatívnych iónov pre ľudské telo patrí čistenie krvi, posilnenie imunitného systému, aktivácia buniek a úprava autonómneho nervového systému. Revitalizačné ošetrenie pomáha zlepšiť spánok, nabiť telo energiou a urýchliť proces regenerácie.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation

Úprava Aloe Vera

Naše poťahy sú dômyselne napustené prírodným zázrakom aloe vera. Zvýšili sme tak ich jemnosť a hebký pocit, ktorý táto staroveká rastlinka dáva.

Ošetrenie Aloe Vera regeneruje tkaninu a prepožičiava jej nádhernú hebkosť a mäkkosť, vďaka čomu bude Vaše spánkové prostredie prírodné a hodvábne jemné. A čo viac - tento efekt sa nevymyje ani po niekoľkých praniach.

Prečítajte si viac Čítaj menej brand-presentation
Nájdite si pre seba to pravé >>