V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a rady

11-20 z 60

 • 10 tipov ako osláviť Valentína za málo peňazí

  10 tipov ako osláviť Valentína za málo peňazí

  Sviatok sv. Valentína môže byť nezabudnuteľným dňom, avšak pre mnohých z nás to znamená siahnuť hlboko do vrecka. Ak si ani Vy nemôžete dovoliť minúť veľa peňazí alebo ak nemáte dobré nápady na darčeky, nemusíte sa oslavy tohto sviatku vzdať! Krásna a nezabudnuteľná valentínska oslava sa dá pripraviť aj za pár centov.

  Prečítajte si viac 
 • 3 dôvody, prečo si brať príklad od mužov

  3 dôvody, prečo si brať príklad od mužov

  Typický muž, typická žena! Každé pohlavie má svoje dobré aj zlé vlastnosti. Prečo sa teda nepoučiť a nezobrať si od mužov ich pozitíva?

  Prečítajte si viac 
 • 5 krokov ako dosiahnuť príjemnú vianočnú náladu

  5 krokov ako dosiahnuť príjemnú vianočnú náladu

  Aj keď obchody začínajú s predvianočnou výzdobou každý rok príliš skoro a v nás to vyvoláva skôr nechuť, pravdou je, že do Vianoc a osláv Nového roka zostáva už len pár dní. A tie ubehnú ako voda, takže: nalaďte sa do správnej (nie otravnej a komerčnej) vianočnej atmosféry už teraz a uvidíte, že si sviatky vychutnáte oveľa viac ako po in&e

  Prečítajte si viac 
 • 5 mýtov o mužskom tele

  5 mýtov o mužskom tele

  Prečítajte si 5 mýtov o mužskom tele. Možno sa dozviete niečo, čo ste doteraz netušili.

  Prečítajte si viac 
 • 5 mýtov o ženskom tele

  5 mýtov o ženskom tele

  Čo je pravda a čo nie? Prečítajte si 5 najčastejších mýtov a právd o ženskom tele.

  Prečítajte si viac 
 • 5 prikázaní pre mužov, ktorí držia diétu

  5 prikázaní pre mužov, ktorí držia diétu

  Kto povedal, že diéty sú len pre ženy?  Pravidlá správneho a zdravého chudnutia platia pre obidve pohlavia rovnako. Je pravda, že je veľmi ťažké zorientovať sa medzi toľkými diétami, ktoré existujú a vybrať si pre seba najlepšiu.Preto sme sa rozhodli dať dokopy základné pravidlá týkajúce sa zdravého chudnutia.Sú založené na základe poznatk

  Prečítajte si viac 
 • 5 prírodných riešení na prežitie sezóny alergií

  5 prírodných riešení na prežitie sezóny alergií

  Alergie vedia byť poriadne škaredá vec, ktorá Vám dokáže úspešne pokaziť aj toto nádherné slnečné obdobie. Ak sa proti nim pokúsite bojovať pomocou liekov, veci sa trochu zlepšia – ale len kým plnou silou nepocítite ich vedľajšie účinky. Pokiaľ si chcete byť istý, že si toto ročné obdobie skutočne vychutnáte bez alergií a tabletiek, ponúkame Vám niekoľko úžasných prírodných riešení, s ktorými prežijete sezónu alergií bez ťažkostí.

  Prečítajte si viac 
 • 5 super tipov pre študentov ako ušetriť

  5 super tipov pre študentov ako ušetriť

  O študentoch sa vie, že ich peňaženky takmer vždy zívajú prázdnotou, preto určite uvítajú akýkoľvek nápad, ako by mohli ušetriť. Poplatky za školu, dopravu, internát či prenájom bytu, jedlo – a, samozrejme, niečo sa minie aj na študentských žúroch. Je známe, že študentské roky patria k tým najkrajším, preto by sa žiadny študent nema

  Prečítajte si viac 
 • 5 trikov, ktoré využívajú deti, aby nemuseli ísť spať

  5 trikov, ktoré využívajú deti, aby nemuseli ísť spať

  Deti sú veľmi múdre – a hoci ste na ne právom hrdý, niekedy je ťažké tieto prefíkané potvorky zvládať, najmä ak sa chcú vyhnúť spánku. Väčšinou však vyžívajú rovnaké, štandardné výhovorky. Máme perfektné riešenie, ako zvládnuť ukladanie každého dieťaťa na spánok!

  Prečítajte si viac 
 • 6 šikovných tipov pre deti s poruchami spánku

  6 šikovných tipov pre deti s poruchami spánku

  Možno si myslíte, že nespavosť a problémy so zaspávaním trápia len dospelých. Nie je to však pravda. Hoci väčšina detí má kvalitný spánok hneď po zaspatí, existuje veľa takých, ktoré sa celú noc len prehadzujú a otáčajú. Chceli by ste Vášmu dieťaťu dopomôcť ku kvalitnému nočnému odpočinku?

  Prečítajte si viac 

11-20 z 60

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750