V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a rady

41-50 z 60

 • Januárové chudnutie má svoju tradíciu

  Januárové chudnutie má svoju tradíciu

  Zvyk chudnúť počas januára sa objavil pred niekoľkými našimi generáciami, keď ešte neexistovali chladničky ani žiadne potravinové konzervanty. Vtedy však diéta nemala taký význam ako dnes, pretože jej cieľom nebolo schudnúť, ale prežiť.

  Prečítajte si viac 
 • Mali by ste dovoliť svojmu štvornohému miláčikovi spávať s Vami v posteli?

  Mali by ste dovoliť svojmu štvornohému miláčikovi spávať s Vami v posteli?

  Je čoraz rozšírenejšie, že ľudia spávajú v posteli aj so svojím psíkom alebo mačkou. Je správne spať so štvornohým miláčikom, alebo nie? Vedecké názory sa v tomto rozchádzajú. Čo by ste teda mali urobiť: nechať maznáčika pri sebe, alebo ho poslať z postele preč? A čo hygiena?  

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie techniky pre skoré ranné vstávanie

  Najlepšie techniky pre skoré ranné vstávanie

  Najlepšia technika, ako ráno vstať z postele, je proste vyskočiť na nohy. S entuziazmom doširoka roztiahnuť ruky a povedať si: „Super, som živý!“. Alebo nie? Asi to znie na ráno príliš prehnane, ale ak si týmto smerom nastavíte svoju myseľ, časom to pre Vás bude naozaj ľahšie. Okrem tejto metódy Vám prinášame ešte niekoľko ďalších techník, uľahčujúcich skoré ranné vstávanie.

  Prečítajte si viac 
 • Nechajte aromaterapiu zlepšiť kvalitu Vášho života

  Nechajte aromaterapiu zlepšiť kvalitu Vášho života

  Cítite sa unavený, vystresovaný a jednoducho sa neviete dospať? Toto sú bežné problémy moderného života a nie vždy je ľahké vyriešiť ich. Prečo nevyskúšať aromaterapiu?

  Prečítajte si viac 
 • Nový pondelok, nový týždeň, nové ciele – ale ako na to?

  Nový pondelok, nový týždeň, nové ciele – ale ako na to?

  Sú dni – a pondelok medzi ne rozhodne patrí - kedy sa nám jednoducho nechce vyliezť z postele. Predstavujeme si, aké by to bolo, keby sme ušli niekam ďaleko a zmenili si meno, alebo keby sme mohli odletieť do práce na matraci. Áno, káva, raňajky a povzbudivé citáty Vám môžu pomôcť cítiť sa trocha lepšie. No nebudeme Vám klamať. Skutočné šťastie sa naozaj neskrýva v tom, že si musíte nastaviť budík na ďalší deň a usilujete sa zobudiť v pondelok s úsmevom. Radšej si doprajte taký kvalitný spánok, že sa aj cez ten pondelok budete vedieť preniesť. Ako to dosiahnuť?

  Prečítajte si viac 
 • O agresívnom pytónovi v zanedbanej záhrade

  O agresívnom pytónovi v zanedbanej záhrade

  Túto noc sa mi snívalo a dlhom hadovi – pytónovi. Mal tmavo-zeleno-hnedú farbu. Niekoľkokrát sa omotal okolo môjho tela, ale vždy sa mi ho podarilo zbaviť. Všetko sa to dialo vo veľkom drevenom dome v galérii s veľkými ...

  Prečítajte si viac 
 • Organizujete silvestrovskú oslavu? Nepodceňte to.

  Organizujete silvestrovskú oslavu? Nepodceňte to.

  Je samozrejmé, že oslavy a vítanie nového roku majú byť hlavne o radosti a zábave. Ak však organizujete silvestrovskú párty doma, mali by ste si už teraz naplánovať niekoľko vecí, vďaka ktorým si oslavu užijete spolu so svojimi hosťami a nebudete myslieť len na obsluhovanie a umývanie riadu. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že pripraviť oslavu nie je žiadna veda, faktom je, že

  Prečítajte si viac 
 • Predstavujeme Vám nový Dormeo online obchod

  Predstavujeme Vám nový Dormeo online obchod

  Veľmi dobre vieme, že každý z Vás, našich zákazníkov, má svoje špecifické túžby, chce nakupovať efektívne, chce mať dobrý prehľad v produktoch, aby si vedel správne vybrať a zároveň chce nakupovať za rozumnú cenu. Práve preto sme sa rozhodli zlepšiť a vynoviť našu webovú stránku. Veríme, že sa Vám bude páčiť a s prehľadom na nej ná

  Prečítajte si viac 
 • Rady, ako prekonať januárovú depresiu

  Rady, ako prekonať januárovú depresiu

  Január prináša mnoho dôvodov na depresiu. Dni sú krátke a tmavé, máme veľmi málo slnka, niektorí si počas decembra vytvorili dlhy, ktoré teraz treba platiť a celkovo sa môže objaviť pocit, že všetko pekné je už za nami.

  Prečítajte si viac 
 • S bambusom na tanieri

  S bambusom na tanieri

  Bambus je jedlá rastlina, ktorá sa dá pripraviť na mnoho spôsobov a dokážete z nej vyčariť chutné dobroty.

  Prečítajte si viac 

41-50 z 60

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750