V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Tipy a rady

51-56 z 56

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • Tehotenstvo & potom

  Tehotenstvo & potom

  Starostlivosť budúcich mamičiek o chrbát
  Prečítajte si viac 
 • Tipy a triky pre lepší spánok

  Tipy a triky pre lepší spánok

  Často sa prehadzujete v posteli? Chrápete? Musíte počas noci viackrát vstať a ísť na toaletu? Prebúdzate sa ráno unavený? Máte často problémy so zaspávaním? Ak ste na ktorúkoľvek z predchádzajúcich otázok odpovedali áno, Váš spánok pravdepodobne nie je taký dobrý, ako by mal byť. Máte problémy so spánkom a my sme pripravení pomôcť Vám – tu sú tipy a triky pre lepší spánok!

  Prečítajte si viac 
 • Viete rozlíšiť umelé prsia od pravých?

  Viete rozlíšiť umelé prsia od pravých?

  Ak sú silikonóvé prsia urobené kvalitne, sú na prvý pohľad takmer na nerozoznanie od pravých. Avšak ak sa na ne pozriete lepšie, určite nájdete rozdiely. Niektoré umelé prsia vyzerajú neprirodzene a dokážete ich rozpoznať aj keď sa ich dotknete.

  Prečítajte si viac 
 • Vyberte darček podľa znamenia

  Vyberte darček podľa znamenia

  Ak sa ešte stále neviete rozhodnúť, čo komu vybrať a nemáte chuť len tak bezcieľne sa potulovať po preplnených obchodných centrách, nechajte sa inšpirovať týmto článkom. Pripravili sme pre Vás zoznam darčekov podľa znamení zverokruhu – možno Vás niektoré oslovia.

  Prečítajte si viac 
 • Zbavte sa červených čísel na Vašom bankovom účte

  Zbavte sa červených čísel na Vašom bankovom účte

  Akonáhle sa na svojom účte dostanete do mínusu, je pomerne ťažké vyhrabať sa z toho opäť nad nulu. Môže sa zdať, že ste sa ocitli v začarovanom kruhu – každý mesiac miniete viac ako zarobíte, preto aj Váš dlh narastá. Takýmto spôsobom sa, samozrejme, nedá nič ušetriť – navyše ak k tomu pribudnú nečakané náklady alebo drobné každodenné v&

  Prečítajte si viac 
 • Zvieratá, ktoré sa objavujú v našich zlých snoch

  Zvieratá, ktoré sa objavujú v našich zlých snoch

  O ktorých zvieratách sa nám najčastejšie sníva? Ktoré nám spôsobujú nočné mory a prečo? Prečítajte si o zvieracích hororoch, ktoré sa nám občas prisnijú…  

  Prečítajte si viac 

51-56 z 56

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6