NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky
brand-presentation brand-presentation

Dobrý spánok pomáha splniť Vaše sny

Dormeo je značka zameraná na komplexné riešenia pre domácnosť a spánok. Všetky naše produkty sú v dokonalom súlade so zdravým odpočinkom. Náš príbeh sa začal písať v roku 2002 v Slovinsku, kde sa matrace Dormeo ihneď stali miestnym bestsellerom, a neskôr k nim pribudlo široké portfólio ďalších kvalitných produktov. Všetky naše výrobky sú starostlivo navrhnuté pre maximálne pohodlie a podporu a ich vlastnosti boli testované v mnohých laboratóriách po celom svete.

 • brand-presentation

  MEDZINÁRODNÁ ZNAČKA

  Ponúkame inovácie, dobrú hodnotu za peniaze, bezpečný nákup a tie najlepšie služby.

 • brand-presentation

  VYSOKÁ KVALITA & PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

  Všetky produkty sú založené na inovatívnych technológiách a kvalitných materiáloch.

 • brand-presentation

  MILIÓNY SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

  Viac ako 300 výrobkov v portfóliu, milióny spokojných zákazníkov a milióny predaných produktov po celom svete.

brand-presentation

Kvalita si vyžaduje vášeň

Dokonalá rovnováha medzi pohodlím, podporou a prvotriednymi materiálmi

Každý náš produkt začína ako inovatívny nápad, ktorého realizácia je pod dohľadom všetkých členov tímu Dormeo.

Či už ide o vývoj nových produktov alebo zlepšovanie existujúcich, naša vášeň pre vysokú kvalitu a výkon sa odráža v každom jednom výrobku, ktorý opustí továreň. Preto je dnes značka Dormeo globálne dôveryhodným spánkovým expertom s miliónmi spokojných zákazníkov a miliónmi výrobkov predaných po celom svete.

Nájdite si pre seba to pravé >>

Ste pripravený na perfektný spánok?

Prihláste sa na odber Dormeo noviniek a buďte hneď infrmovaný o exkluzívnych ponukách a najnovších produktoch.

* Povinné polia

 • E-mail adres
brand-presentation

Klinicky testované

Za každým úspešným produktom stojí prísna kontrola kvality, ktorá zaručuje optimálne vlastnosti výrobku, jeho odolnosť, výkon a štandardizáciu. Uisťujeme Vás, že naše výrobky a podnikanie spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky najprísnejších testov a certifikácií v danom odvetví. Vďaka množstvu konkurenčných výhod a globálne patentovanej technológii sme vždy o krok pred konkurenciou, o čom svedčia aj mnohé patenty, ocenenia a osvedčenia získané od nezávislých výskumných inštitúcií po celom svete.

Zistite viac >>
brand-presentation brand-presentation

Až do 100 nocí na vyskúšanie

Najlepší spôsob, ako otestovať naše výrobky, je v pohodlí vlastného domova. Presný počet nocí na vyskúšanie záleží na modeli matraca. Chceme sa uistiť, že budete mať viac ako dosť času na premyslenie a vyhodnotenie nákupu, ktorý by Vám mal zabezpečiť roky kvalitného, zaslúženého spánku. Pokiaľ ste si posteľ vyskúšali a myslíte si, že plne nevyhovuje Vašim potrebám, môžete nám matrac bez problémov vrátiť a my Vám vrátime peniaze.

brand-presentation

Priateľskí k životnému prostrediu

Pri výbere nového matraca je veľa dôležitých faktorov, ktoré zvyčajne zvažujeme. Často však býva dopad na životné prostredie a ľudské zdravie až na poslednom mieste. A tak by to nemalo byť. U matracov Dormeo sa nemusíte báť - používame iba vysoko kvalitné materiály, vyrobené v ekologických zariadeniach bez škodlivých prísad. Veríme, že je to dôležité pre zdravie našej planéty, ako aj pre naše vlastné zdravie, preto bojujeme za zmenu používaním materiálov šetrných k životnému prostrediu. Robíme všetko pre to, aby sme Vám mohli ponúknuť len to najlepšie pre naplnenie Vašich snov.

brand-presentation brand-presentation

Spoločensky zodpovední

Dormeo má v matracovom priemysle svoje pevné miesto aj preto, že nám naozaj záleží na zajtrajšku. Je naším záväzkom a zodpovednosťou mať pozitívny vplyv na svet a ľudí, ktorí v ňom žijú. Poskytujeme bezpečné pracovné miesta pre všetkých našich zamestnancov a prispievame viacerým charitatívnym organizáciám.