NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vankúše

Vankúše

Vankúše Dormeo vám dodajú oporu a poskytnú pocit, akoby ste spali na obláčiku. Pozrite si našu ponuku a vyberte si ten správny pre vás.

Zoradiť podľa Nakupovať podľa

Položiek 19-29 z 29

Zavrieť
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položiek 19-29 z 29

Zavrieť
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Vankúše Dormeo - to pravé uvoľnenie

Kvalitný vankúš je jednou zo základných zložiek dobrého spánku. Po dlhom dni v práci, škole či s deťmi si zaslúžite relax a uvoľnenie. Položte svoju unavenú hlavu na niektorý z vankúšov Dormeo a doprajte si ten najlepší oddych. Dobre zvolený vankúš sa postará o správne zarovnanie krčnej chrbtice a hlavy a prinesie nielen oporu, ale aj pohodlie a uvoľnenie. Predídete tak bolestiam hlavy a stuhnutým svalom krku či ramien.


Prečo si vybrať vankúš Dormeo?

Dobrý spánok je dôležitý pre vaše zdravie a celkovú pohodu. Kvalitný vankúš vie ovplyvniť skutočne veľa. Vankúše odporúčame vymieňať zhruba každé 2 roky. Pokiaľ je váš vankúš starý a opotrebovaný, zmenil svoj tvar a prestal plniť funkciu, je na čase porozmýšľať o novom. Vankúš, ktorého výplň sa zhlukuje na jednom mieste, stratil objem alebo sa jeho výplň drolí a vylieza von, je škodlivý pre vaše zdravie. Vaša krčná chrbtica a hlava sa dostáva počas noci do nesprávnej polohy a pravdepodobne sa v noci budete často prehadzovať a budiť. Navyše staré vankúše sú liahňou pre roztoče, ktoré obľubujú vlhké a vyhriate miesta.


Vankúše Dormeo sa vyrábajú z moderných materiálov, ktoré sa perfektne prispôsobujú tvaru tela a teplote a majú množstvo ďalších výhod. Súčasťou poťahu bývajú rôzne ošetrenia proti roztočom, baktériám a mikróbom, ktoré ocenia najmä alergici a astmatici. Na vankúši z kvalitného materiálu sa budete oveľa menej potiť a tým sa znižuje vlhkosť a možnosť vzniku plesní a množenia baktérií. V našej ponuke nájdete aj špeciálne chladivé vankúše, ktoré prinášajú úľavu počas letných mesiacov. Pre lepšiu hygienu môžete poťahy vankúšov a vo väčšine prípadov aj celý vankúš oprať v práčke. Ostane tak svieži a hygienický.


Aký vankúš je pre vás vhodný?

Dormeo ponúka rôzne typy vankúšov: klasické, anatomické aj kombinované. Klasické vankúše sú vhodné pre všetkých. Najmä pokiaľ počas noci vystriedate rôzne polohy a často sa prehadzujete. Sú skvelé pre všetkých, ktorí majú radi väčší objem pod hlavou alebo uprednostnia vankúš, ktorý má možnosť upraviť výšku jednoduchým ubratím alebo pridaním výplne. Najčastejšou výplňou klasických vankúšov Dormeo bývajú zdokonalené mikrovlákna Wellsleep, ktoré vynikajú svojou priedušnosťou, prispôsobivosťou a objemom.


Anatomické vankúše odporúčame tým, ktorí buď trpia bolesťami v dôsledku nesprávnej polohy krčnej chrbtice alebo im chcú predchádzať. Sú o niečo menšie a nemajú taký veľký objem, ale krásne kopírujú tvar krčnej chrbtice. Ich jadro tvorí väčšinou pamäťová pena - veľmi prispôsobivý materiál, ktorý dodáva pocit beztiaže.


Okrem vankúša, správnu polohu vašej chrbtice zabezpečuje v prvom rade matrac. Výber kvalitného matraca je pokiaľ ide o dobrý spánok naozaj zásadný. Pozrite si ponuku matracov Dormeo a nechajte sa inšpirovať. Správnou kombináciou kvalitného matraca a vankúša dokáže kompletne zmeniť svoj spánkový režim. Môžete tak predísť rôznym bolestiam, únave, nespokojnosti a dodať si dostatok energie na celý deň.


Nezabúdajte na paplóny, ktoré sú najlepšími spoločníkmi k vankúšom Dormeo. Paplóny Dormeo sa vyrábajú z pohodlných a príjemných materiálov a ľahko ich zladíte s vankúšmi. Pokiaľ si neviete vybrať, pozrite si už vytvorené sady vankúšov a paplónov Dormeo vo výhodnej cene.