NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Snívalo sa mi o starých novinách…

Snívalo sa mi, že ma niekto prosil, aby som si prelistovala staré noviny, ktoré boli vyložené na poličke ...

Snívalo sa mi, že ma niekto prosil, aby som si prelistovala staré noviny, ktoré boli vyložené na poličke. Veľmi sa mi do toho nechcelo, noviny ma nezaujímali, ale zo slušnosti som jedny zobrala do rúk. Na prednej stránke bol obrázok nejakej nehody. To je všetko, čo som videla – potom som noviny odložila naspäť do police. Na tento sen som však myslela celý deň a rozmýšľala som, prečo som  bola taká neochotná a nechcelo sa mi ich čítať. Čo by tento sen mohol znamenať?

Milá Romana,

noviny v sne sú symbolom triezveho pohľadu na problém. Hľadáš odpovede a riešenie svojich problémov. To, že si sa v sne nechcela začítať do novín, môže teda znamenať, že nemáš záujem hľadať riešenia niekde okolo seba, ale chceš si všetko riešiť sama, svojou chladnou hlavou. Alebo si sa možno rozhodla, že sa už nechceš venovať nejakému problému – že si už vynaložila dostatok energie a sily a už sa v tom nechceš vŕtať.

To, že si na prvej strane novín videla nehodu znamená, že si vo svojom živote urobila niečo, na čo nie si hrdá. Možno je takých vecí aj viac – ak si v novinách videla niekoľko nehôd alebo viac obrázkov s podobnou tematikou. Neboj sa nabrať odvahu a postaviť sa zoči-voči následkom, ktoré po týchto nepríjemných veciach zostali v Tvojom živote. Nezabúdaj, že všetci robíme chyby a každý z nás má na rováši nejednu vec, za ktorú sa hanbí. Mýliť sa je predsa ľudské – odpusť si chyby a prešľapy v živote.