NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vrchné matrace

Vrchné matrace

Vrchné matrace dodajú vrstvu pohodlia vašej tvrdej posteli alebo pomôžu narovnať vyležaný povrch, ktorý už neposkytuje potrebnú oporu.

Zoradiť podľa Nakupovať podľa

Počet položiek: 10

Zavrieť

Počet položiek: 10

Zavrieť

Vylepšite svoj spánok vrchným matracom Dormeo

Dobrý spánok je základom pre zdravú chrbticu a celkovú spokojnosť. Spánok na nevhodnom povrchu môže viesť k bolestiam chrbta a kĺbov a celkovej podráždenosti. Svoj starý vyležaný matrac či nepohodlný gauč jednoducho vylepšíte doplnkovým matracom, ktorý dodá ďalšiu vrstvu pohodlia a opory.

Vrchné matrace Dormeo sú vyrobené z rovnakých materiálov ako bežné matrace, a preto spĺňajú všetky požiadavky na kvalitný spánok. Doplnkový matrac ľahko zrolujete a premiestnite, takže je ideálny na cestovanie. Vrchné matrace Dormeo sú ľahké, skladné a tenké, takže nezaberú veľa miesta. Môžete ich používať ako podložku na cvičenie, na hranie pre deti, na prespanie pre hostí alebo nimi vylepšiť pobyt pod stanom či na chate.


Ďalšia vrstva pohodlia

Vrchné matrace Dormeo sú špeciálne určené na zvýšenie pohodlia či už vášho matracu, gauča alebo iného priestoru, kde spíte. Správna opora a pohodlie sú dôležité pre zdravú polohu chrbtice a pokojný spánok počas noci. Na príliš tvrdom alebo nerovnom povrchu sa zvykneme často otáčať a budiť sa počas noci. Výsledkom je únava a nedostatok energie počas dňa, nehovoriac o zlej nálade a nespokojnosti. Vrchný matrac prináša okamžité riešenie pre zlepšenie spánku. Je to menšia investícia než kúpa novej postele, ale dokáže výrazne zlepšiť váš spánok. Navyše je ľahko prenosný. To ocenia najmä študenti na internátoch a ľudia žijúci v podnájmoch, kde nie je možnosť priniesť si vlastnú posteľ.

Vrchný matrac je ideálny v prípade, že spíte na klasickej posteli, ktorá má matrac všitý do poťahu alebo je čalúnená. Rovnako pokiaľ spávate na gauči alebo ste si kúpili nový matrac ale zistili ste, že je pre vás príliš tvrdý. Je skvelým riešením pre členov rodiny, ktorý trpia ochorením a dočasne potrebujú mäkší a príjemnejší povrch na spanie.


Spite v zdravom a čistom prostredí

Špeciálne ošetrené vrchné matrace Dormeo majú ochranu proti baktériám, mikróbom a roztočom. Sú ideálne pre alergikov a astmatikov a vďaka prateľnému poťahu ostanú hygienické a svieže. Vyrábajú sa z priedušných materiálov a keďže ide o tenšiu vrstvu peny, vzduch nimi ľahko prúdi a nedrží sa v nich vlhkosť. Zoberte si matrac na chatu, pod stan alebo ho využite na podlahe a snímateľný poťah potom jednoducho operte v práčke.

Najčastejšie používaným materiálom pri vrchných matracoch Dormeo je pena novej generácie Ecocell. Ide o stabilný a zároveň pružný materiál, ktorý vydrží dlhé roky bez a nepreleží sa. Je používaný v klasických matracoch Dormeo. Tento materiál je ideálny na spevnenie pokiaľ spávate na nerovnom povrchu alebo vyležanom gauči. Pokiaľ si vyberiete vrchné matrace vyrobené z prispôsobivej pamäťovej peny, môžete sa tešiť na príjemné uvoľnenie a pocit beztiaže. Pamäťová pena je skvelá na vylepšenie tvrdej postele. Niektoré vrchné matrace Dormeo majú dokonca zónovanie, takže rôzne časti matraca sa elegantne prispôsobia jednotlivým častiam vášho tela. Pokiaľ máte citlivú pokožku odporúčame matrace s impregnáciou Aloe Vera alebo zeleného čaju.


Nezabudnite, že dôležitou súčasťou dobrého spánku je tiež správny vankúš. Kvalitný vankúš sa stará o správnu polohu krčnej chrbtice a vďaka nemu viete predísť bolestiam hlavy, krku a ramien. V širokej ponuke vankúšov Dormeo určite nájdete ten pravý, ktorý ľahko zladíte s novým vrchným matracom.