NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Matrace

Matrace

Od peny po pružiny Octaspring, od tvrdších materiálov po nadýchaný obláčik - sľubujeme, že tu si nájdete svoj vysnívaný matrac.

Zoradiť podľa Nakupovať podľa

Počet položiek: 16

Zavrieť

Počet položiek: 16

Zavrieť

Kvalitný matrac ako záruka lepšieho spánku

Výber vhodného matraca je jednou z najdôležitejších zložiek dobrého spánku. Keďže v posteli strávime až tretinu života, je skutočne dôležité, na čom spíme. Aby ste sa ráno budili odpočinutí a bez bolestí, potrebujete dostať telo do správnej polohy. Kvalitný matrac sa postará o správne zarovnanie chrbtice, oporu pre celé telo a dostatočné pohodlie pre vaše kĺby. Materiál, z ktorého je vyrobené jadro matraca je preto veľmi dôležitý. Musí vydržať tlak jednotlivých častí tela po dobu niekoľkých rokov bez toho, aby zmenil svoj tvar. Lacné matrace vyrobené z peny s malou hustotou sa zvyknú rýchlo preležať a vytvárajú sa v nich priehlbiny. Materiál sa začne droliť, čo vedie k zhoršenej hygiene a nezdravému spánku. Preto odporúčame meniť matrace každých 7-10 rokov a pri ich výbere si všetko dobre premyslieť. Spánok na kvalitnom matraci totiž prináša množstvo benefitov, nie len pre zdravie, ale aj psychickú pohodu. Po dobrom spánku je samozrejmosťou dobrá nálada a dostatok energie na všetky činnosti počas dňa.


Matrace Dormeo sú vhodné pre každého

Kúpou matraca Dormeo prispievate k zdravému spánku a celkovej spokojnosti. Spite celú noc neprerušovanie a bez prehadzovania sa. Matrace Dormeo sú vyrobené z odolných, testovaných a príjemných materiálov. Poťahy matracov sú špeciálne ošetrené, čím zabraňujú prehrievaniu a poteniu sa počas noci. Matrace Dormeo majú tiež špeciálnu ochranu proti baktériám, mikróbom a roztočom, čím je zabezpečená lepšia hygiena a dlhšia životnosť matraca. Tieto vlastnosti ocenia najmä alergici, astmatici a ľudia s citlivou pokožkou. Poťahy matracov sú snímateľné a môžete ich prať v práčke, takže vaša posteľ ostane svieža a čistá.


Vyberte si tvrdosť matraca, ktorá vám vyhovuje

Či už hľadáte tvrdý ortopedický matrac kvôli chrbtici alebo potrebujete mäkší ergonomický matrac kvôli kĺbom, Dormeo matrace splnia všetky požiadavky. Sú vhodné pre všetkých ľudí v rôznych vekových kategóriách a pre akýkoľvek typ postavy či obľúbenej spánkovej polohy. Všetky matrace sú testované pri záťaži 130 kg. Najčastejšie používaným materiálom je pena novej generácie Ecocell a naše patentované penové pružiny Octaspring, ktoré tvoria pevné a zároveň prispôsobivé jadro matraca. Pre zvýšenie pohodlia sa zvykne používať vrstva pamäťovej peny. Zóny matracov sa prispôsobia jednotlivým častiam vášho tela tým, že reagujú na vyvíjaný tlak. Pri výbere matraca dbajte aj na to, aký vankúš používate. Zabezpečíte tým správnu polohu krčnej chrbtice. Odporúčame vybrať si zo širokej ponuky vankúšov Dormeo. Pokiaľ hľadáte matrac pre deti, ste na správnom mieste. Vyberte si buď špeciálny detský matrac alebo tvrdé matrace, ktoré sa postarajú o správny rast chrbtice dieťaťa. Najmä pri malých deťoch do 6 rokov dbajte na výber tvrdších matracov, do ktorých sa dieťa nemôže zaboriť a znemožniť si tak dýchanie. Naopak pri starších členoch rodiny odporúčame veľmi prispôsobivé a mäkšie matrace, ktoré jemne obalia kĺby a dodávajú viac pohodlia.


Záruka kvality a skúšobná doba

Pri výbere matraca určite oceníte dĺžku záruky (pri väčšine matracov až 15 rokov) a možnosť skúšať matrac niekoľko nocí, aby ste sa uistili, že ste s jeho výberom spokojní. Nezabudnite, že životnosť svojho matraca môžete výrazne predĺžiť kúpou vhodného roštu. Rošt sa stará o lepšie rozloženie váhy tela a priedušnosť matraca. Vďaka roštu bude mať váš matrac ideálnu tvrdosť a nebude sa v ňom hromadiť vlhkosť.