NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vytvárame značky,

ktoré ľudia milujú

Náš príbeh

Všetko sa začalo v roku 1992 v Slovinsku. Vtedy sme boli spoločnosť s priamym marketingom so sídlom v Slovinsku a s jedinou predajnou značkou - Kosmodisk, výrobkom, ktorý poskytoval efektívne riešenia na bolesti chrbtice. Boli sme malý tím s veľkými ambíciami robiť dobré skutky.

Od predaja našich prvých výrobkov prostredníctvom jednoduchých reklám s priamou odozvou pred 3 desaťročiami sa spoločnosť Studio Moderna rozrástla na popredného medzinárodného viackanálového predajcu v strednej a východnej Európe s prítomnosťou v 19 krajinách s celkovým dosahom na 160 miliónov potenciálnych zákazníkov.

Aktuálne zamestnávame viac než 5 000 ľudí a naša misia sa odvtedy nezmenila - chceme pomáhať našim zákazníkom meniť ich životy k lepšiemu.

Už 30 rokov spoločnosť Studio Moderna premieňa nápady na inovatívne výrobky pre šťastnejší, čistejší, aktívnejší a zdravší život. Naša zbierka patentovaných značiek sa zameriava na transformáciu domovov našich zákazníkov na útulné útočisko a stará sa o všetky oblasti domácnosti a bývania - od varenia, spánku, upratovania až po cvičenie, krásu, wellness a mnoho iného.

Naše výrobky ponúkame online, v našich vlastných predajniach, prostredníctvom televíznych reklám s priamou odozvou, telemarketingu, katalógov a našich obchodných partnerov. Našim cieľom je čo najviac uľahčiť nakupovanie našim zákazníkom.

Sme prítomní

v 19 krajinách strednej a východnej Európy

Naše značky oslovujú

160 miliónov potenciálnych zákazníkov

Naše výrobky sú dostupné v

v 330 predajniach s našimi vlastnými značkami a

u vyše 350 obchodných partnerov

Spravujeme

viac ako 120 webových obchodov a pristávacích stránok

a sme aktívni na

100 facebookových stránkach a instagramových profiloch

Každý deň naše webové stránky navštívi vyše 350 000 ľudí

Distribuujeme

8 miliónov katalógov a 90 miliónov textových správ ročne

Máme

37 miestnych telefonických centier s 3 000 vyškolenými telefonickými operátormi

Denne vysielame

70 hodín televíznych reklám s možnosťou priamej odpovede na 130 televíznych staniciach

Naše značky

Naše dôveryhodné značky oslovili milióny ľudí v ich domovoch a zjednodušili a zlepšili ich každodenný život.

Každá z nich sa stará o inú oblasť - od spánku, cez varenie, upratovanie, až po cvičenie, krásu, wellness a mnoho iného. Spoločne menia domáci život rodín a jednotlivcov k lepšiemu.

To najlepšie pre kvalitný spánok

DORMEO – od roku 2002

DORMEO® je značka zameraná na komplexné riešenia pre domácnosť a s každým svojim výrobkom vytvára dokonalý súlad so zdravým spánkom. Náš príbeh sa začal písať v roku 2002 s ponukou jediného penového matraca.

Dnes značka DORMEO® ponúka množstvo kvalitných výrobkov pre domácnosť a spánok: matrace, doplnkové matrace, vankúše, prikrývky, posteľné obliečky, doplnky do obývacej izby, doplnky do kúpeľne a je expertom na spánkové riešenia s vyše 300 výrobkami vo svojom portfóliu. Značka DORMEO® prináša kvalitný spánok vyše 12 miliónom ľudí v Európe a je prítomná v 40 krajinách na celom svete.

Robíme všetko preto, aby sme ponúkali najlepšiu kvalitu a preto sú naše výrobky testované v nezávislých inštitútoch a laboratóriách, ktoré sú svetovými lídrami vo svojich oblastiach. Inovatívne technológie a kvalitné materiály používané na výrobu výrobkov značky DORMEO® prinášajú optimálne pohodlie a zaručujú zdravý spánok.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Dormeo >>

Varte. Tešte sa. Každý deň!

DELIMANO – od roku 2010

DELIMANO® je jednou z najuznávanejších kuchynských značiek na trhu v 21 krajinách a jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek spoločnosti Studio Moderna, čoho dôkazom je vyše 7,3 milióna spokojných zákazníkov. Tvrdo pracujeme na tom, aby sme zákazníkom prinášali najlepšie materiály, inovatívne riešenia, výnimočný výkon a moderný dizajn.

Značka DELIMANO® prináša inovatívne riešenia vysokokvalitného kuchynského riadu, ktorý zaručuje zdravý, chutný a zábavný zážitok z varenia. Podporuje vášeň k vareniu a zábavu pri príprave jedál. Značka DELIMANO® inšpiruje a podporuje vašu kreativitu, takže čas strávený v kuchyni budete vnímať ako oslavu. Značka DELIMANO® ponúka sortiment, ako sú malé kuchynské pomôcky, kuchynský riad, príbory, kuchynské náradie a doplnky.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Delimano >>

Uľahčí vám život

ROVUS – od roku 2005

Značka ROVUS® prináša inovatívne, efektívne a jednoduché riešenia na starostlivosť o domácnosť a domáce vylepšenia a pomáha udržiavať čistotu a poriadok domácnosti. Značka ROVUS® zvyšuje kvalitu života transformáciou vášho domu na príjemný, útulný a zdravší domov ako z obrázka.

Portfólio výrobkov značky ROVUS® zahŕňa výrobky na upratovanie a starostlivosť o domácnosť, starostlivosť o odevy, domáce vylepšenia a výrobky, ktoré sa vyznačujú funkčnosťou, jednoducho sa používajú a majú najlepší pomer ceny a kvality výkonu.

Výrobky značky ROVUS® využívajú na čistenie len silu obyčajnej vody, pary alebo prírodných a efektívnych čistiacich prísad a tak poskytujú ekologické čistiace riešenia. Naša inovatívna kolekcia ROVUS® Nano predstavuje ďalší evolučný krok vo svete čistenia a prináša hĺbkový čistiaci účinok, pričom zároveň chráni našu planétu.

Skôr ako výrobky ROVUS® ponúkneme našim zákazníkom, sú testované nezávislými spoločnosťami zameranými na kontrolu kvality (ako napríklad SGS, SIQI) a neustále sa kontroluje ich súlad so svetovými regulačnými predpismi.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Rovus >>

 

WALKMAXX – od roku 2010

Pohodlie pri každom jednom kroku. Značka WALKMAXX® dodáva inovačnú, pohodlnú a zároveň cenovo dostupnú obuv a vonkajšie doplnky. Našim cieľom je prinášať zákazníkom funkčnosť, extra pohodlie a vynikajúci štýl s každým párom topánok WALKMAXX®. Značka WALKMAXX® vnáša do každodenného života ľudí novú energiu a inšpiruje ich k tomu, aby sa viac hýbali.

Značka WALKMAXX® pokrýva všetky potreby bez ohľadu na ročné obdobie - od zimných čižiem až po sandále, pričom obuv je navrhnutá tak, aby poskytovala jemnú oporu vašim chodidlám pri každom kroku. Pri výrobe obuvi sa značka WALKMAXX® spolieha na najlepšie materiály a najnovšie technológie, aby zaručila našim zákazníkom to najlepšie pre ich chodidlá.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Walkmaxx >>

Jednoducho vitalita

WELLNEO – od roku 2010

Značka WELLNEO® má na zreteli podporu zdravia a celkovej pohody u ľudí všetkých vekových skupín a životných štýlov. Ponúka cenovo dostupné, pohodlné a spoľahlivé výrobky, ktoré využívajú moderné technológie z oblasti wellness, krásy a zdravia.

Každý výrobok je zameraný na špecifický problém: pomáha zmierňovať bolesť, znižovať hmotnosť, formovať postavu, prináša relaxačný pocit, ako aj riešenia v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pokožku, ktoré sú vždy zamerané na želané výsledky. So značkou WELLNEO® budete mať svoju vitalitu vo vlastných rukách.

Výrobky značky WELLNEO® vyvíjajú špičkoví vedci a odborníci a sú testované a overované výskumnými inštitútmi a laboratóriami. Každé tvrdenie je vedecky dokázané a drží certifikát od certifikovaných organizácií a úradov. Výberom značky WELLNEO® si vyberáte overenú kvalitu.

Výrobky značky WELLNEO® sa jednoducho používajú v pohodlí vášho domova.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Wellneo >>

TOP SHOP – od roku 1996

Značka TOP SHOP® ponúka inovatívne výrobky z rôznych kategórií. Jej misiou je uľahčiť každodenné rutinné úlohy a ponúka kreatívne a zároveň jednoduché výrobky a riešenia.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku TopShop >>

Vaša chrbtica Vám bude vďačná!

KOSMODISK – od roku 1992

Značka KOSMODISK® predstavuje bezpečné, efektívne a jednoduché riešenia pre ľudí s bolesťami chrbtice, ktorých účinky potvrdili za vyše 25 rokov na trhu viac ako 3 milióny spokojných zákazníkov.

KOSMODISK® bola naša prvá značka, ktorá začala písať náš príbeh a našu misiu pomáhať zákazníkom meniť ich životy k lepšiemu.

Veríme...

Veríme, že každý človek si zaslúži slušný život. Veríme, že každé dieťa si zaslúži prázdniny a každý večer večeru na stole.

Veríme, že príroda je našim najlepším priateľom a našim najväčším majetkom. Veríme v dobro ľudí …

a preto vkladáme toľko úsilia a prostriedkov na vytváranie lepšieho sveta.

Sociálna zodpovednosť

My v spoločnosti Studio Moderna rozumieme, že sme súčasťou komunity. Preto je našou povinnosťou pomáhať hladujúcim deťom, osamelým starším ľuďom, rodinám v núdzi, obetiam prírodných katastrof… Zapájame sa do rôznych humanitárnych akcií, aby sme pomohli zachrániť najzraniteľnejšie a najviac znevýhodnené sociálne skupiny.

Okrem toho, ako zamestnávateľ veríme v pevné hodnoty a zdravé pracovné prostredie a vedenie, ktoré podporuje potenciál, schopnosť a vôľu každého jednotlivca.

Ekologická zodpovednosť – znižovanie vplyvov na životné prostredie

Hojnosť našej planéty nie je nevyčerpateľná. To by si mal uvedomiť každý z nás. My v spoločnosti Studio Moderna tomu venujeme osobitnú pozornosť v každej oblasti našej práce. Vieme, že náš vplyv je malý, ale sme presvedčení, že každé opatrenie sa počíta.

Usilujeme sa o vývoj lepších, udržateľných materiálov používaných vo výrobkoch značiek Dormeo a Delimano, investovali sme do ekologického dopravného prostriedku, skladacieho bicykla Bigfish a sme vždy k dispozícii, keď spoločnosť potrebuje, aby sme prispeli. A v neposlednom rade sme ekologický spôsob života prijali aj v našich kanceláriách.

Ekologická zodpovednosť je súčasťou našich výrobkov

 • Prírodné, ekologické materiály

  Pri výrobe produktov sa Dormeo zameriava na ekologické, biologicky odbúrateľné materiály s výbornými funkčnými vlastnosťami – napríklad na bavlnu alebo Tencel, prírodné vlákno z buničiny eukalyptu s dokonalou antibakteriálnou ochranou. Produkty Dormeo tak v sebe spájajú vysokú kvalitu s ohľaduplným prístupom k životnému prostrediu.

 • Inovatívny keramický povrch

  Riady z línie Stone Legend Copperlux sú vyrobené zo skvelých materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu (smalt) a netoxické (100 % bez obsahu PFOA), takže udržiavajú vaše jedlo, kuchyňu a životné prostredie v perfektnej kondícii. Materiály sú mimoriadne odolné a neuvoľňujú do jedla žiadne chemikálie.

 • Príroda nás inšpiruje a zabáva

  Prírodu ctíme a z prírody čerpáme nielen materiály, ale aj funkčné inšpiráciu.

 • Úspora energií ako vizitka efektivity

  Snažíme sa navrhovať výrobky tak, aby boli výkonné a pritom energeticky úsporné.

Ekologická zodpovednosť v našich kanceláriách

 • Triedenie odpadu

  Triedenie odpadu je veľmi dôležitá súčasť našej každodennej práce. Takmer všetok odpad z našich kancelárií sa recykluje. Navyše sme prestali používať jednorazové poháre na kávu.

 • Filtrovaná voda z vodovodu

  Podporujeme našich zamestnancov, aby pili vodu z vodovodu a v našich kanceláriách sme nainštalovali filtre, ktoré zaručujú zdravšiu a chutnejšiu vodu. Neschvaľujeme používanie zásobníkov na vodu.

 • Energetická účinnosť

  Každý pracovný stôl v našich kanceláriách je vybavený energeticky úspornými žiarovkami so senzormi, ktoré sa prispôsobujú množstvu svetla počas dňa.

 • Ekologické dary

  Chceme sa podeliť o naše ekologické zmýšľanie, a to najmä s deťmi. Naše vianočné dary sú vždy recyklovateľné a vyrobené z prírodných materiálov.

Takže toto sme my

Vážený zákazník,
toto je náš príbeh. Príbeh o tom, čo robíme, čo nás poháňa vpred a čím prispievame spoločnosti Nič z tohto by sa neudialo nebyť Vás. Vy ste dôvodom, prečo ráno vstávame a chceme sa Vám za to poďakovať.

Takže ďakujeme, že ste súčasťou nášho príbehu. Úprimne dúfame, že ste využili naše služby a že v budúcnosti Vám budeme môcť predstaviť ďalšie skvelé výrobky.

Váš tím Studio Moderna