V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

5 nápadov na romantický výlet

Je tu opäť krásne a obľúbené ročné obdobie – leto. Príroda ukazuje všetky svoje krásy – farby, vône aj zvuky, vtáčiky spievajú, kvety voňajú, slniečko nás nádherne zohrieva a opaľuje.. všetko okolo nás prekypuje životom.

Je tu opäť krásne a obľúbené ročné obdobie – leto. Príroda ukazuje všetky svoje krásy – farby, vône aj zvuky, vtáčiky spievajú, kvety voňajú, slniečko nás nádherne zohrieva a opaľuje.. všetko okolo nás prekypuje životom.

Ak si chcete poriadne oddýchnuť, vyskúšať niečo nové a zároveň si so svoju polovičkou dopriať romantický výlet, využite práve tieto slnečné letné dni! Zbavte sa rutiny a doprajte si krásne chvíle vo dvojici, ktoré utužia Váš vzťah a umocnia Vašu lásku.  

1. Prechádzka medzi kvetmi

Už od jari sa všetci tešíme, kedy zbadáme prvé kvietky, ako sa predierajú cez sneh, len aby sa dostali na povrch a urobili nám radosť svojou farbou a krásou. V lete kvitnú takmer všetky kvety – využite to! Vezmite svoju polovičku niekam, kde rastie veľa kvetov na jednom mieste. Ideálne by bolo, keby to bola nejaká lúka alebo pole plné kvetov, aby ste mali pocit, že medzi nimi plávate. Prechádzka ruka v ruke medzi rozkvitnutými kvetmi je niečo nezabudnuteľné a nádherné, určite to upokojí Vašu myseľ a dodá Vášmu vzťahu poriadny nádych romantiky!

Výlet do botanickej záhrady

Výlet do botanickej záhrady je tiež vynikajúci tip na romantický čas vo dvojici – či už rande alebo oddych so svojou manželkou/manželom. Vezmite si so sebou aj niečo pod zub a urobte si malý piknik. Učite Vám medzi krásnymi kvetmi a drevinami bude chutiť! 

2. Vôňa mora

Leto a letné prázdniny – to je obdobie, ktoré má každý z nás asi najradšej z celého roka. Najviac sa vždy tešíme na dovolenku -  medzi Slovákmi stále vyhráva dovolenka pri mori. Západ slnka, šum mora a zvuk vĺn narážajúcich na pobrežie – kto by to nemal rád? Doprajte si tento balzam na dušu. Ak nemáte dostatok peňazí alebo sa nemôžete uvoľniť z práce, urobte si aspoň predĺžený víkend k moru. Vyberte sa vo štvrtok večer, vráťte sa v nedeľu a užite si každú minútu, ktorú strávite v prímorskom prostredí. Vypnite mobil, notebook nechajte doma. Kúpte si veľkú zmrzlinu a prechádzajte sa so svojou láskou po pláži pokojne aj celú noc, až do východu slnka.

3. Aj zvieratká Vás môžu potešiť

Rovnako ako kvety, aj zvieratká sú v lete plné života. Mnohé z nich majú mláďatká, o ktoré sa vzorne starajú a nám sa na to tak krásne pozerá! Vyberte sa so svojou polovičkou do ZOO. Zoberte si dovolenku na celý deň a vychutnejte si ZOO tak, ako keď ste boli malé deti. Kúpte si tam cukrovú vatu, nakŕmte slona, ak je to povolené, odfoťte sa s opicami JSkúmajte nové veci – budete prekvapení! Prečítajte si informácie, ktoré sú napísané pri jednotlivých pavilónoch či klietkach, dozviete sa veľa nového. Vyskúšajte všetko, čo ZOO ponúka, vrátane jazdy na poníkoch a hojdačiek.

Zahrajte sa hru…

Jeden z Vás zavrie oči a druhý ho zoberie na neznáme miesto. Prečítajte svojej polovičke popis k niektorému zvieratku a nechajte ju/jeho, nech háda, o ktoré zviera asi ide. Potom sa vymeňte a opakujte to, dokedy sa Vám bude chcieť. Ten z Vás, ktorý uhadne viac zvierat, vyhrá masáž. Tú si doprajte po romantickej večeri.

4. Príjemné stúpanie do kopca – výlet do hôr

Kedy naposledy ste boli na výlete v horách? Ak je to už dávno, urobte si výlet do hôr práve teraz. Bude to balzam nielen pre Vašu dušu, ale určite Vám bude aj telo vďačné. Oblečte si pohodlné športové oblečenie a zvoľte správnu obuv – mini sukňa určite nie je vhodná na túru do hory, aj keď v nej vyzeráte lepšie ako v teplákoch J. Ale tentoraz musí zvíťaziť praktickosť. Pevná športová obuv je nevyhnutnou súčasťou Vašej výstroje. 

Urobte si počas kráčania čas aj na rozprávanie

Zahrajte sa hrus názvom “Po prvýkrát” – princíp spočíva v tom, že sa rozprávate, kedy ste rôzne činnosti vykonávali prvýkrát v živote, ako to vyzeralo, aké zážitky a spomienky Vám na to zostali. Keď prídete na vrchol hory, rozprestrie sa pred Vami nádherný výhľad na prírodu a krajinu. Poriadne si ho vychutnajte a buďte na seba hrdí – dokázali ste predsa vynaložiť veľa úsilia, aby ste sa sem dostali. A budete si určite sami seba viac vážiť. Na vrchole si dajte čaj alebo chladený džús s praclíkom a na chvíľku si tu oddýchnite. Potom sa vydajte na spiatočnú cestu – sprevádzať Vás určite bude dobrý pocit.

5. Tip pre tých aktívnejších

Tým aktívnejším sa určite bude páčiť tento nápad: Vytiahnite z garáže bicykle, oprášte ich, dofúkajte kolesá a vyberte sa na výlet. Predtým sa, samozrejme, musíte dohodnúť, kam by ste chceli ísť, koľko času chcete cyklovýletu venovať a podobne.

V každom prípade si nezabudnite zobrať dostatočne veľa tekutín, aby ste neboli dehydrovaní.

Bude určite romantickejšie, ak sa vyberiete po prírodných chodníkoch a vychutnáte si čaro letnej krajiny. Ak máte viac času a neponáhľate sa domov, choďte na bicykli pomaly a obzerajte sa okolo seba. Takto si naplno vychutnáte krásy prírody a doprajete si skutočný oddych mysle aj tela.

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750