V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Čo všetko môže prezradiť 'profilovka' na Facebooku

Profily na facebooku nám povedia o ľuďoch oveľa viac ako vôbec tušia. Pozrite sa, čo všetko sa o ňom môžete dozvedieť z jeho profilu. Nemá ani potuchy, aké tajomstvá o sebe odhaľuje.

Profily na facebooku nám povedia o ľuďoch oveľa viac ako vôbec tušia.

Pozrite sa, čo všetko sa o ňom môžete dozvedieť z jeho profilu. Nemá ani potuchy, aké tajomstvá o sebe odhaľuje.

Čo hovorí fotografia

Výber fotografie v profile napovie, akým spôsobom a za akým účelom používame facebook. Ale zapamätajte si, nudná fotografia neznamená, že on je rovnako nudný.

Takáto fotografia môže znamenať, že je “priateľom” aj so svojimi biznis partnermi alebo šéfom.

Fotografia z párty

Fotografia, na ktorej pije z fľaše, nie je sama o sebe problematická. Ten chlapec jednoducho má rád párty.

Ale pokiaľ už dávno prekročil sladkých dvadsať, tak chce zrejme dať iba najavo, že sa cíti byť stále mladý a otvorený každej párty.

Znamená to, že ešte stále sa necíti byť pripravený na trvalý vzťah.

Je na fotografii s domácim miláčikom

To, že má rád zvieratá, môže byť veľmi pozitívne znamenie. Ale pokiaľ má plný album fotografií seba so svojím teriérom, môže to pre Vás znamenať malú výstrahu.

Je odfotografovaný so známou osobnosťou

Týmto spôsobom ukazuje, že je štýlový, pretože sa pozná s niekým slávnym. Môže to vyznieť naduto, ale máte šancu spoznať jeho naozajstné záujmy a charakter.

Pokiaľ je odfotografovaný s rokovou kapelou, zanechá úplne iný dojem ako keby bol na fotografii s rokovým spevákom. Správne?

Na fotografii je spolu s prekrásnym dievčaťom

V tomto prípade ste vyhoreli. Je totiž prakticky nemožné urobiť z toho presný záver. Môže sa jednať o jeho sesternicu alebo sestru.

Ale pokiaľ je sporo oblečená a túli sa k nemu, ťažko povedať či ide o jeho priateľku alebo go-go tanečnicu z nočného klubu.

Čo to znamená ak pravidelne mení svoj status

Pokiaľ často mení svoj status, napovie Vám to, že ide o komunuikatívneho človeka, ktorý má rád sociálny kontakt. Samozrejme, v spojení so sociálnom sieťou.

Ale ak dáva neustále informácie o tom, že išiel na toaletu, čo má každý deň na obed, kedy sa pokazil kávovar v jeho kancelárii a čo bolo presnou príčinou technického problému, potom je toho už naozaj príliš.

Správa v jeho statuse

Stále trpí, alebo má veľmi ťažký život. V tomto prípade ide o niekoho, kto je citovo veľmi závislý.

A ak obvykle zvykne vo svojich vyhláseniach niekoho alebo niečo kritizovať, je to osoba málokedy spokojná, a ktorej vysoké nároky sa dajú len veľmi ťažko splniť.

Čo znamená ak si často dáva kvízy alebo testy

Ak má dobré výsledky v kvízoch, pravdepodobne bude veľmi súťaživý a má rád výzvy.

Takýto muž je aktívny a akčný, takže nemôžete očakávať, že sa bude zaoberať otázkou čo Vám darovať na narodeniny. Detaily a komplikácie nie sú jeho doménou.

Čo Vám napovedia jeho priatelia

Už iba samotný počet jeho priateľov a pomer pohlaví Vám o ňom dokáže veľa prezradiť.

Ak má veľa priateľov

Veľký počet priateľov môže byť veľmi pozitívnym znamením. Znamená to, že je optimistický, rád sa stretáva s priateľmi a je uvoľnený.

Samozrejme, že to zároveň znamená aj to, že je veľmi ambiciózny a vylepšuje si postavenie v očiach ostatných aj týmto spôsobom. Možno len jednoducho musí byť populárny.

Ak si pravidelne pridáva nové ženské kontakty

Možno ste stretli muža, ktorý hľadá ženy spomedzi kontaktov jeho priateľa a to presne podľa kritéria, ktorým je atraktívnosť.

Takýto muž, je dobrý na internetový flirt ale nie na stály vzťah.

Ak má len zopár priateľov

Neznamená to, že s ním nie je niečo v poriadku. Naopak, môže ísť o dobré znamenie.

Pravdepodobne je veľmi lojálnym priateľom, ktorý si len tak niekoho nepustí bližšie k telu. Ale ak sa s niekým spriatelí, bude to veľmi hlboké priateľstvo.