NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Postele a rošty

ZMEŇTE SVOJU SPÁLŇU

Vytvorte si v spálni oázu pokoja vďaka elegantnému, funkčnému a kvaltinému nábytku, ktorý môžete rôzne kombinovať. Vyberte si farby, ktoré ladia s vašim osobným vkusom.

Zoradiť podľa Nakupovať podľa

Počet položiek: 8

Zavrieť

Počet položiek: 8

Zavrieť

Premeňte svoju spálňu na oázu pokoja

Výber vhodného nábytku do spálne je dôležitou súčasťou dobrého spánku a príjemného prostredia. Nábytok by mal byť v prvom rade odolný, funkčný, ale aj elegantný či nadčasový, keďže vám musí slúžiť niekoľko rokov. Nábytok Dormeo sa vyrába v rôznych neutrálnych farbách, ktoré ľahko zladíte s akýmkoľvek zariadením či štýlom. Bude pasovať do modernej spálne aj k staršiemu zariadeniu.


Postelné rámy Dormeo sa vyrábajú z pevných a odolných materiálov. Pri výbere postele dbajte na to, aby bola stabilná, mala pevné nožičky a bola kvalitne vyhotovená. Pri kvalitných posteliach Dormeo sa nemusíte obávať vŕzgania a budenia sa počas noci. Keďže nikto nemá rád zbytočne komplikované návody, postele Dormeo sa jednoducho skladajú.


Čalúnené postele Dormeo odporúčame všetkým milovníkom luxusného bývania. Budete sa cítiť ako v 5-hviezdičkovom hoteli. Sú pokryté látkou prvotriednej kvality v elegantných farbách, s pekným prešívaním s gombíkmi. Pevná konštrukcia stabilne stojí a neškrípe.


Kvalitný rošt ochráni váš matrac

Kvalitné rošty sú doslova základom dobrého spánku, hneď po dobrom matraci. Rošt má niekoľko funkcií. V prvom rade sa stará o to, aby matrac držal na svojom mieste a poskytoval tú správnu tvrdosť, akú od neho očakávate. Matrac položený priamo na zem alebo rovnú plochu bude znateľne tvrdší. Dôležitou funkciou roštu je tiež zabezpečenie priedušnosti matraca. Keďže všetci sa počas noci potíme, je skutočne dôležité, aby matrac ležal na vhodnom povrchu, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu. Matrac položený na povrch bez perforácie sa stáva nepriedušným a stráca na životnosti. V takomto matraci sa rýchlejšie množia baktérie, plesne a prachové roztoče. Čím jeho životnosť klesá o niekoľko rokov. Odporúčame používať lamelové rošty z kvalitných materiálov. Takéto rošty nevŕzgajú a nelámu sa. Ideálny počet lamiel by mal byť okolo 30-40. Čím viac lamiel rošt má, tým je prispôsobivejší.

Rošty Dormeo sú zárukou kvality. Ich flexibilné lamely sa dajú prispôsobiť posunom gumených držiakov, čím si viete upraviť pevnosť. Umožňujú dokonalé pohodlie, výbornú oporu pre chrbticu a dostatočné odvetrávanie matraca. Veľké výhody prinášajú rošty s polovaním. Oceníte ich najmä počas choroby, pri čítaní a pozeraní televízie. Elektrické polohovanie prináša maximum pohodlia. Súčasťou takéhoto roštu je diaľkové ovládanie.


Keďže základom dobrého spánku je kvalitný matrac, odporúčame kombinovať rošty a matrace Dormeo spolu. Matrace Dormeo sa vyrábajú z kvalitných moderných materiálov a sú laboratórne testované. Využívajú najnovšie technológie, s ktorých mnohé sú priamo vlastníctvom značky Dormeo. Či už hľadáte tvrdý ortopedický matrac alebo mäkší ergonomický matrac, určite ho nezabudnite opatriť roštom. Pri výbere matracov s pružinami neodporúčame polohovateľné rošty, tie by mohli zapríčiniť posun pružín.


Nezabudnite na doplnky do spálne, ktoré dokážu navodiť tú správnu pokojnú atmosféru. V kategórii Doplnky nájdete množstvo praktických a elegantných produktov do spálne, obývačky a kúpeľne. Kvalitné koberčeky z pamäťovej peny sú skvelým doplnkom k vašej novej posteli. Sú príjemné na chodidlá a môžete ich prať v práčke.