NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Čo znamená sen o zaplavenom meste?

Bolo tam veľa ľudí. Bola som tam s mojimi známymi, aj keď ich v skutočnom živote nepoznám. Myslím, že pršalo, a preto voda vystupovala z brehov. Pokojne a bez strachu sme sa brodili cez vodu v smere proti prúdu. Voda zaplavila hlavné námestie, ulice…

Chcela by som vedieť, čo znamenajú sny o hadoch. Sny neboli veľmi zreteľné, hady sa objavovali a pohybovali v mojej blízkosti.

Žiaden ma nepohrýzol a ani nesyčal. Boli nenápadne prítomne. Ani som sa ich nebála vo sne, hoci v skutočnosti sa ich veľmi bojím.

Druhý sen sa mi sníval ešte pred hadmi - možno sú nejako prepojené. V tomto prípade príbeh bol tiež nejasný. Viem, že sa to stalo v Kanal ob Soči. Bolo tam veľa ľudí.

Bola som tam s mojimi známymi, aj keď ich v skutočnom živote nepoznám. Myslím, že pršalo, a preto voda vystupovala z brehov. Pokojne a bez strachu sme sa brodili cez vodu v smere proti prúdu. Voda zaplavila hlavné námestie, ulice…

Neviem, ako sa to stalo, ale viem, že voda bola čistá a rovnomerne zaplavila cesty - bez hluku a tlaku… Najviac ma prekvapil fakt, že som necítila strach a ani nikto naokolo.

Ďakujem Vám za vysvetlenie. Naozaj ma to veľmi zaujíma.

Ahoj, Mary,

už sme často interpretovali význam snov o hadoch. Môžeš si prečítať viac kliknutím sem.

Druhá časť sna bola o vode alebo záplavách, čo sa môže čiastočne týkať sna o hadoch. Najlepšie sa vyvodzuje význam, ak existuje nejaká súvislosť.

Sny o vode symbolizujú Tvoje podvedomie a emočný stav. Voda je životná podstata mysle a predstavuje tok životnej energie. Okrem toho je symbolom duchovnosti, vedomostí a osvieženia.

Voda, ktorú si videla v sne, je pokojná a čistá, čo znamená, že si v harmónii so svojím duchovnom. Jemná záplava znamená, že Tvoje starosti s určitými udalosťami čoskoro pominú - voda ich zmyje.