V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Matrace z línie Air+ – vyrobené ako žiadne iné

Keď sa zamyslíte nad tým,  že 3 z Vašich najbližších 10 rokov strávite na matraci, určite uznáte, že má zmysel investovať do čo najlepších podmienok na spanie. Veď si chcete byť istý, že čas spánku strávite na matraci, ktorý je bezpečný pre Vaše telo, a zároveň sa na ňom pohodlne leží. My v Dormeo sa zameriavame presne na to, a tak sme vylepšili našu luxusnú líniu Air+, ktorá podporuje dobré zdravie a prispieva ku kvalitnému spánku. Koniec koncov, kupujete si predovšetkým dobrý nočný spánok, nie?

Zóny vylepšujú spánkový povrch

V úsilí priniesť čo najlepší zážitok zo spánku každému jednému z Vás sme vytvorili viaczónový matrac. Cieľom je zabezpečiť pevnú podporu presne tam, kde je to nevyhnutné, a mäkké kopírovanie tela v miestach, kde to najviac potrebujete. Znamená to, že línia matracov Air+ má rôzne úrovne podpory, ktoré pomáhajú zlepšiť prirodzené zakrivenie chrbtice, potrebné v každej spánkovej polohe.                         

Matrace, o akých sa iných matracom iba sníva

Trvalé, výnimočné pohodlie sa stretáva s modernou technológiou - práve v tomto vysokokvalitnom matraci s niekoľkými vrstvami, ktoré pracujú s prirodzenou štruktúrou tela. Vďaka taštičkovým a Octaspring® pružinám sa nám podarilo spojiť to najlepšie z oboch technológií tak, aby sme získali prvotriedny, kvalitný matrac, o akom môžu ostatné matrace len snívať. Unikátny dizajn Octaspring® s 8 podpornými stĺpikmi poskytuje priedušnosť a 3D prispôsobivosť rovnako v tvare, ako aj vo funkčnosti. Výsledkom týchto technológií je vynikajúca podpora a perfektná pevnosť matraca. Navyše s úžasným pocitom beztiaže, podobným, ako keď sa húsenková dráha práve chystá „letieť“ smerom dolu.

Octaspring® technológia – je dokázané, že prispieva k pokojnejšiemu spánku

Našu najlepšiu a patentovanú vysokokvalitnú technológiu Octaspring® – dizajn včelieho plástu - uznali odborníci za ideálnu pre ergonomické matrace. Vďaka nej môžu zabezpečiť personalizovanú podporu, prirodzený pohyb tela, menší tlak a väčšie pohodlie. Prúdenie vzduchu v takýchto matracoch umožňuje 8x väčšiu priedušnosť než iné penové bloky a bráni nočnému poteniu. No to stále nie je všetko: technológia

Octaspring® poskytuje mnohé ďalšie benefity, nielen naplnenie základných potrieb človeka týkajúcich sa spánku. Jednou z kvalitatívnych výhod technológie Octaspring® je aj takmer úplná eliminácia prenosu pohybu, čiže už sa nemusíte báť, že zobudíte partnera spiaceho vedľa Vás. V plnej sile budete nielen Vy, ale aj Váš Octaspring® matrac!

Ako spánok na obláčiku – to najlepšie, čo môžu pružiny a pena dať

Matrace z línie Air+ majú niekoľko vrstiev, pričom každá z nich má svoj špecifický význam. Preto poskytujú perfektné pohodlie aj podporu. Táto konštrukcia vytvorená z moderných typov peny a vreckových pružín sa nachádza iba v nových, exkluzívnych modeloch Air+, najlepších Dormeo matracoch. Prinášajú Vám mimoriadny komfort, ergonomickú podporu, prémiovú, špičkovú výšku a maximálnu udržateľnosť.

Vďaka kombinácii prispôsobivej podpory technológie Octaspring® a na mieru vytvorenému pohodliu pamäťovej peny sú navrhnuté tak, aby Vám zabezpečili dokonalý nočný spánok a zvýraznili rozdiel medzi ostatnými a Dormeo produktmi. Keď vezmeme do úvahy optimálne úrovne tvrdosti, podpory, pohodlia, priedušnosti a, samozrejme, výšky – všetky sme ich vložili do jednej línie a urobili sme z nich tie najlepšie matrace, na akých ste kedy spali.

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750