NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Organická bavlna - materiál nášho života. Taká jemná, ako bavlna bývala kedysi

Bavlna býva opisovaná ako látka nášho života – a máme na to dobrý dôvod. Rozprávali o nej naše babky, ospevovali ju naše mamy. Odkedy však do hry vstúpili veľké nadnárodné spoločnosti a začali polia zamorovať škodlivými pesticídmi, už nie je taká hebká, pohodlná a príjemná na dotyk ako bývala. Poznáme však riešenie – organická bavlna je jemnučká ako za starých čias, keď ju ešte s láskou pestovali na nepoškvrnených poliach. Sľubujeme Vám, že nič iné už nebudete chcieť. Prečítajte si, prečo…

Organická bavlna je za posledné desaťročie čoraz populárnejšia

Nielen, že si veľa ľudí sťažuje na svoje posteľné obliečky, ale zároveň vidíme, že je okolo nás čoraz viac alergií. Môže to byť náhoda? Nemyslíme. Ľudia zvyknú tráviť viac času v posteli než v ktoromkoľvek inom prostredí. Preto je obzvlášť dôležité, aby bola Vaša posteľná bielizeň vyrobená z materiálu, ktorý zdraviu prospieva, a nie škodí. V poslednom desaťročí sú čoraz obľúbenejšie obliečky z organickej bavlny, pretože ľudia sú čoraz environmentálne uvedomelejší. Tento materiál je extrahovaný ekologickými metódami. Neobsahuje škodlivé chemikálie a pestuje sa bez pomoci pesticídov.

Vrátili sme bavlne jej dávno stratenú hebkosť

Naše produkty sú vyrobené z organickej bavlny a mali sme na pamäti kvalitu, ktorou disponovala bavlna kedysi. Vďaka tomu môžete znova prežiť jemnosť, akú si pamätajú už len naše mamy a staré mamy. Vraciame späť mäkkosť a udržateľnú módu, pre našu matku Zem a pre Vás. Pretože my vieme, kde naša bavlna kvitne a kde sa rodí hebkosť.

Zrodil sa nový ošiaľ

Dobre preskúmať vlastnosti materiálov, v ktorých spíte, je chytré rozhodnutie. Umožní Vám to pochopiť a rešpektovať, prečo sú obliečky na dotyk také, aké sú – prečo sú niektoré jemnejšie ako ostatné, prečo lepšie izolujú, a prečo dlhšie vydržia.

Aké sú prínosy organickej 100% bavlny?

Kľúčovým benefitom je jej schopnosť časom ešte viac zjemnieť, no pritom si ponechať svoju odolnosť. Vysoko kvalitná bavlna je prirodzene mäkšia a má výborné izolačné vlastnosti. Je vysoko cenená pre svoju schopnosť schladiť Vás počas horúcich letných mesiacov a zároveň dobre držať teplo v zime. Okrem toho je aj ekologickejšia. Je hypoalergénna, čiže ideálna pre ľudí trpiacich alergiami alebo astmou. Organická bavlna má tiež vynikajúcu absorpciu vlhkosti, ako sú pot alebo voda, a pri praní sa vlákna tak rýchlo nerozpadajú.

Nech je Vaša posteľná bielizeň ako láska – silná, odolná, nežná a hrejivá.

Hľadáme organickú bavlnu, ako si ju pamätajú naše mamy a staré mamy. V čistých obliečkach sa nám spí príjemne, a ešte lepšie to je, keď sú z prírodných materiálov. Pokiaľ hľadáte obliečky zo 100% organickej bavlny prvotriednej kvality, ktoré poskytnú dlhotrvajúci komfort a sú výnimočne jemné, no zároveň silné a odolné, je tu niečo pre Vás. S radosťou Vám oznamujeme, že ste ich našli – obliečky z organickej bavlny od Dormeo. Nech je Vaša posteľná bielizeň ako láska – silná, odolná, nežná a hrejivá.