NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Sen o stroskotanej lodi a truhlici s pokladom

Snívalo sa mi, že som bola zamknutá v nejakom hrade a po chodbách ma naháňala žena. Naťahovala ruky, snažila sa ma dobehnúť a chytiť, ale vždy som jej ušla.

Snívalo sa mi, že som bola zamknutá v nejakom hrade a po chodbách ma naháňalažena. Naťahovala ruky, snažila sa ma dobehnúť a chytiť, ale vždy som jej ušla. Potom sa zrazu vyparila. Opäť som ju však zbadala cez okno, kričala: Dostanem Ťa! Bol to veľmi zlý sen, z ktorého som mala nepríjemný pocit. V ďalšom sne som sa ocitla na lodi, ktorá stroskotala. Bola somtam s viacerými ľuďmi, plávali sme k brehu, ale niektorí sa utopili. Ťahali sme zasebou veľkú truhlicu, ktorá bola ťažká, niektorých dokonca potopila. Ale poklad v truhlici bol pre nás veľmi dôležitý a chceli sme ho za každú cenu zachrániť. Napokon sme sa dostali na breh, prežilo nás asi 10. V tom sa objavila žena, ktorá chcela, aby sme jej dali truhlicu s pokladom, no my sme odmietli. Veľmi sa nahnevala a natiahla okolo nás elektrický plot. Zrazu sa objavila zvláštna postava – príšera s veľkými zubami, ktorá ma napadla. Veľmi bolestivo ma pohryzla, bolelo to tak, akoby bola bolesť skutočná. Potom začala napádať aj ostatných ľudí okolo mňa, ktorí kričali od bolesti. Prebudila som sa na to, že ma skutočne všetko bolí, akoby bol ten útok na mňa reálny. Prosím Vás, čo by mohol znamenať tento sen? Ďakujem, Ines. __________________________________________________________________________

Sny, v ktorých nás niekto naháňa znamenajú, že sa snažíme vyhnúť nejakej nepríjemnej situácii. Ak sme prenasledovaní, je to symbol nepokoja, nebezpečia, strachu a úzkosti. Ženská postava, ktorá Ťa v sne prenasledovala, predstavuje pokušenie a vinu. Chceš utiecť pred zodpovednosťou za niečo dôležité, čoho sa bojíš a máš strach z následkov. Je možné, že Ťa za to hryzie svedomie a máš výčitky. Druhý sen o stroskotanej lodi symbolizuje emocionálny kolaps, stroskotanie citov alebo vzťahov. Pravdepodobne máš problém s vyjadrovaním svojich pocitov a emócií, čo Ťa potápa ku dnu. Môže to byť aj symbol toho, že nevládzeš niesť výčitky svojho svedomia a ťarchu pocitov, ktoré v sebe držíš. Truhlica s pokladom reprezentuje Tvoju zraniteľnosť, ale aj schopnosť bojovať a túžbu. Snažíš sa niečo chrániť – v tomto prípade samú seba, svoje vnútro a pocity, ktoré patria iba Tebe. V postate si spokojná so situáciou, v ktorej sa nachádzaš, odmietaš sa jej vzdať a si pripravená za každú cenu chrániť svoje vnútro. Útok v sne predstavuje Tvoju zraniteľnosť. Snažíš sa brániť, chrániť. Si v strese, zraniteľná, slabá a ustráchaná. Môže to tiež znamenať, že Ťa v reálnom živote čakajú veľkú zmeny. Útok v sne je znak toho, že aj v skutočnosti budeš čeliť ťažšej situácii. Buď opatrná, útok zvieraťa alebo príšery v sne je vždy varovaním. Niekto z Tvojho okolia sa Ti snaží ublížiť alebo znepríjemniť život. Pohryznutie predstavuje Tvoju zraniteľnosť, poukazuje na to, že máš slabé miesta, na ktoré keď niekto zaútočí (hlavne slovne), bude Ťa to veľmi bolieť. Skús si preto vyjasniť všetko, čo Ťa trápi, zmier sa so svojou minulosťou, odpusť si a buď vyrovnaná. Ak sa neiekto začne vŕtať v Tvojich hriechoch, zostaň pokojná. Takto sa Ti podarí nájsť opäť rovnováhu a pokoj v živote.