NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vo svete miliónov možností by ste aj kúpu prikrývky mali starostlivo zvážiť

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa v oblasti spánku radi rozmaznávajú, dôkladne si prečítajte, aká prikrývka by pre Vás bola ideálna. Ak medzi nich nepatríte, mali by ste si viac dopriať. Skúste zistiť, aký paplón Vám zaručí spánok, ktorý si zaslúžite. Áno, počujete správne - nájdite si dokonalého nočného parťáka.

Veľkú časť nášho života prespíme – tak nech je to pohodlné

Významnú časť života strávime spánkom, takže je rozumné zainvestovať do pohodlných prikrývok a posteľnej bielizne. Tie nás zároveň udržia v teple a umožnia telu dýchať, aby nás netrápili žiadne bezsenné noci. Niektorí ľudia majú radšej v spálni chladnejší vzduch, aby sa mohli príjemne zababušiť pod mäkučkú perinu. Iní zas preferujú teplejšie prostredie a prikrývajú sa, len keď je to nevyhnutné. Možnosti sú nekonečné.

Špeciálne sa odporúča prikrývka rôznej hrúbky

Prikrývky rôznej hrúbky sú obzvlášť odporúčané pre tých, ktorí majú radi teplé periny, no zároveň chcú niečo, čo by mohli využiť aj v prechodných sezónach. Spojením oboch prikrývok dostanete hrejivý paplón, ideálny na zimu.

Výber materiálu

Niektoré prikrývky sú navrhnuté špeciálne na letné obdobie a pre ľudí, ktorým je v noci príliš teplo; iné sa hodia pre tých, ktorým je často zima. Na trhu je veľa materiálov a každý má svoje špecifické vlastnosti. Kedysi sa verilo, že len prírodné materiály sú tie najlepšie. Dnes to však už neplatí, pretože veľa ľudí má na prírodné materiály alergiu. Ak je to aj Váš prípad a perie či páperie neznesiete, lepšou voľbou sú pre Vás špeciálne mikrovlákna. Jednou z ich obrovských výhod je možnosť prania v práčke. Niektoré prikrývky je dokonca možné prať na 60 °C, čo je teplota, ktorá zabíja prachové roztoče.

Víkendové leňošenie v objatí mäkučkého paplóna

Stráviť deň relaxáciou pri obľúbenom seriáli alebo napínavej knihe je to, čomu hovoríme dobre prežitý čas. A čo je najdôležitejšie, môžete si ho vychutnať bez toho, aby ste museli opustiť hrejivú náruč periny. Niekedy jednoducho potrebujete zabudnúť na všetky problémy sveta a vychutnať si čas pre seba. Zababušiť sa do pohodlnej prikrývky je presne to, po čom túžite a čo si zaslúžite.