NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Zdieľanie jedného lôžka s partnerom bývalo pekne náročné – ale už to neplatí!

Zdieľanie spoločného lôžka je jednou z najdôležitejších vecí, ktorú by mal každý pár robiť. Motto “2 matrace sú viac ako jeden” je len prežitok z minulosti. Ste zmätený? Odporúčame Vám v prvom rade nájsť odpoveď na otázku, ktorá Vás stále máta: “Aký matrac by nám vlastne vyhovoval?”

Je dobrý spánok v jednej posteli vôbec možný?

Ak máte dlhodobý vzťah, pravdepodobne ste sa už stretli s problémami, ktoré prináša spánok v spoločnej posteli. Väčšina z nás si na to jednoducho zvykla, či už ide o zlý spánok alebo bolestivé prebúdzanie, všetko na oltár jedinej veci – že ste so svojím milovaným. Vedeli ste však, že sa môžete obaja výdatne vyspať, dokonca aj keď máte rôzne preferencie – bez toho, aby ste sa museli jeden druhému prispôsobiť? Dobrý matrac vám totiž obom rozumie. Vyváženie vzájomných potrieb a nájdenie modelu, ktorý vám bude obom vyhovovať, je veľmi náročné. Môžete si však vydýchnuť – aj spánok v jednej posteli môže byť kvalitný.

Pri kúpe matraca by ste nemali robiť kompromisy

Pretože vďaka dobrému matracu, ktorý neprenáša pohyby, sa nezobudíte zakaždým, keď sa Váš partner prevalí, aby si skontroloval telefón. Bez ohľadu na Vaše preferencie – a nezáleží na tom, aké rozdielne môžu byť – modely I Memory S Plus a Air Select sú ideálnym rozhodnutím, pretože vyhovujú potrebám oboch partnerov rovnakým dielom. Veľa párov má rado matrace s rozdielnou tvrdosťou. Kompromis je možno dobrým riešením pri otázkach typu “čo si dáme na večeru?” alebo “pôjdeme radšej na túru alebo plávať?”. Pohodlie matraca, na ktorom strávite značnú časť svojho života, si však nezaslúži žiadne ústupky. Bez ohľadu na to, ako veľmi ste so svojím partnerom kompatibilní, žiadni dvaja ľudia na svete nie sú rovnakí a všetci sme “naprogramovaní” inak. Matrac, ktorý vyhovuje požiadavkám, potrebám a zvykom obidvoch partnerov, výrazne zvýši kvalitu nočného spánku, čím pomáha budovať vzťahy a dôveru cez deň.

Ktoré materiály a matrace sú najlepšie?

Jednou z najlepších volieb je pamäťová pena s octaspringovými pružinami. Ocenená technológia Octaspring® je jedinečná v tom, že spája podporu a pohodlie peny s funkčnosťou pružín. Disponujú ňou matrace Air Select a I Memory S Plus, ktoré majú navyše znížené tlakové body vďaka extra pohodlnej vrstve vyrobenej z pamäťovej peny. Vysoko kvalitný model Air Select a najpredávanejší I Memory S Plus sú vyrobené z tých najlepších materiálov tak, aby vyhovovali preferenciám oboch partnerov, pretože majú nastaviteľnú podpornosť a pevnosť. Prvotriedny Air Select patrí medzi to najlepšie, čo svet matracov môže ponúknuť. S pomocou svojich 3 zón zmierňuje tlak a tradičné vreckové pružiny sa zas starajú o dodatočnú oporu. Môžete si vybrať medzi tvrdšou a mäkšou stranou. Je ideálny pre tých, ktorým je v noci horúco a veľa sa potia. Vďaka výbornej termoregulácii je až 6x priedušnejší ako bežné matrace, takže Vás príjemne schladí. Druhý model, obľúbený a kvalitný I Memory S Plus 8 v 1 - so 4 prispôsobiteľnými úrovňami tvrdosti a 2 úrovňami podpory - ponúka možnosť nastaviť si podporu a pevnosť na mieru. Môžete si tak vybrať až z 8 druhov pohodlia pre dokonalý spánok. Čo viac by ste si mohli priať?

Jeden matrac pre oboch – nový hit

Večerné rozhovory o zážitkoch z predchádzajúceho dňa, ležiac bok po boku, sú pre pár mimoriadne dôležité. A maznanie. A smiech. Veď ku sklonku každého dňa netúžime po ničom inom, než sa pritúliť k svojmu milovanému. V príjemnom pohodlí, jeden na tvrdšej strane, druhý na mäkšej, bez medzery, ktorá by Vás delila, s vedomím, že nie ste sám. Nespíme vedľa seba preto, lebo je to nevyhnutnosť, ale preto, že túžime po láske. Naše mysle potrebujú nielen oddych, ale tiež intimitu a nežné šepkanie.