NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

 

Príbeh toho najlepšieho spánku

Spánok – tak drahocenný, tak dôležitý, tak potrebný. Pre mnohých z nás je spánok sladký balzam, ktorý nás osvieži a zregeneruje po dlhom dni plnom práce alebo hier. Bohužiaľ, mnohí z nás spia veľmi málo. Je toľko vecí, ktoré sú zaujímavejšie alebo dôležitejšie ako niekoľko hodín spánku. Spánok je však takisto ako cvičenie a výživa nevyhnutný pre optimálne zdravie a šťastie.

Kvalita Vášho spánku priamo ovplyvňuje kvalitu Vášho života vrátane psychickej ostrosti, produktivity, emocionálnej rovnováhy, kreativity, fyzickej vitality a dokonca ovplyvňuje aj Vašu hmotnosť. Žiadna iná aktivita neposkytuje také množstvo výhod s tak malým úsilím!

Keď spánok neprichádza...

Problémy nastávajú, keď nemôžete spať. Keď je Váš spánok prerušovaný. Keď sa zobúdzate unavení, ospalí a malátni.

Ak chcete, aby Váš spánok bol osviežujúci a regeneračný, musíte si každú noc líhať do čistej a sviežej postele s kvalitným matracom, oporným vankúšom a teplej a príjemnej posteľnej bielizne.

A značka Dormeo je tu na to, aby Vám poskytla len to najlepšie.

„Ľudský život tvorí päť hlavných faktov: narodenie, jedlo, spánok, láska a smrť.“

E.M. Forster

Viac ako 15 rokov neustáleho rozvoja je zárukou kvalitného spánku, ktorý potrebujete a ktorý si zaslúžite

Dormeo nie je len značka. My v Dormeo sme ľudia, ktorí venujú svoj čas a úsilie vývoju najlepších, inovačných a pohodlných riešení pre spánok, ktoré zlepšujú kvalitu nášho spánku.

Vyše 300 výrobkov pre lepší spánok a príjemné bývanie

Ako to všetko začalo

Príbeh značky Dormeo sa začal písať v roku 2002, keď bol zákazníkom predstavený prvý penový matrac prostredníctvom teleshoppingu.

Jeho skvelé vlastnosti, vynikajúci materiál a najmä spätná väzba zákazníkov nás podporovali v tom, aby sme pokračovali v práci a ešte intenzívnejšie sa venovali vývoju nových materiálov, ich kombináciám, novým návrhom a spôsobom, ako zaručiť ľuďom kvalitný spánok každý deň.

Po 15 rokoch ťažkej práce môžeme s hrdosťou konštatovať, že sme uspeli – ale aj naďalej pokračujeme v našom úsilí.

Predstavili sme vyše 300 rôznych výrobkov pre lepší spánok a bývanie: matrace, vankúše, prikrývky, posteľné rošty, chrániče na matrace, posteľnú bielizeň, výrobky pre deti, dekoratívne produkty, kúpeľňové doplnky a ďalšie výrobky pre zútulnenie Vášho domova.

Nezaháľame, pretože Vám chceme dať ešte viac

Po 15 rokoch je Dormeo svetoznámou značkou, ktorá má svoje miesto v miliónoch spální po celej Európe i mimo nej a zlepšuje život a pohodu jej používateľov. Značka Dormeo je hrdá na neustále inovácie, od používania tradičných a revolučných materiálov až po výrobný proces a sleduje spotrebiteľské trendy i trendy v oblasti dizajnu.

A toto je náš najnovší úspech!

Revolučná svetová inovácia – penové pružiny len v Dormeo!

Našou najnovšou inováciou je revolučná technológia Octaspring používaná v matracoch Dormeo Air, ktorú predstavil belgický inovátor Willi Pope.

Penové pružiny so štruktúrou medových plástov sú kombináciou toho najlepšieho, čo ponúkajú kovové pružiny a pamäťová pena.

Každá pružina Octaspring má osemstrannú štruktúru medových plástov a umožňuje pohyb všetkými smermi a zároveň poskytuje podporu, pohodlie a ventiláciu. Ide o revolučnú technológiu, ktorá z tohto matracu robí matrac novej generácie.

Dormeo Octaspring ponúka maximálne pohodlie v troch rôznych matracoch.

V každom matraci sú penové pružiny Octaspring rôznej pevnosti usporiadané tak, aby poskytovali dokonalú úroveň podpory, pružnosti a pevnosti Vášmu telu pre zdravý a osviežujúci spánok.

Pozrite si novú generáciu matracov s prvotriednou technológiou Octaspring!

Aj my sme súčasťou Vašej komunity – a chceme niečím prispieť

Sociálna zodpovednosť

Život je častokrát nepredvídateľný a mnohých z nás môže zaviesť do neočakávanej situácie. Značka Dormeo chce pomôcť, a preto poskytuje rôzne dotácie jednotlivcom a charitatívnym skupinám.

Environmentálna zodpovednosť

Naša planéta je len jedna, a preto v Dormeo robíme všetko preto, aby sme zachovali jej zdravie a čistotu. Preto sú všetky naše výrobky šetrné k životnému prostrediu.

„Ľudský život tvorí päť hlavných faktov: narodenie, jedlo, spánok, láska a smrť.“ - Frank H. Knight

Kliknite tu a vyberte si výrobok Dormeo a zlepšite kvalitu svojho spánku – zaslúžite si to!