NAKUPUJTE PODĽA KATEGÓRIÍ
Naše obchody
Club 5*
0
0,00 €
Losd fsdf sd
V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Pre deti

TO NAJLEPŠIE PRE NAJMENŠÍCH

Každý rodič chce to najlepšie pre svoje dieťa. To máme na pamäti aj my a preto sme starostlivo vybrali tie najlepšie materiály a úžasný dizajn produktov pre tých najmenších.

Zoradiť podľa Nakupovať podľa

Položiek 1-18 z 31

Zavrieť
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Položiek 1-18 z 31

Zavrieť
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Dobre vyspané dieťa = spokojné dieťa

Kvalitný spánok je dôležitý obzvlášť pre deti, ktoré sa ešte vyvíjajú a potrebujú spať v pokojnom a príjemnom prostredí, ktoré zároveň podporuje ich rast a zdravý vývin chrbtice. V širokej škále produktov Dormeo pre deti nájdete špeciálne detské matrace, paplóny a vankúše z príjemných materiálov a množstvo doplnkov a hračiek do detskej izby, ktoré pomáhajú deťom upokojiť sa a ľahšie zaspať.

Zdravý spánok je základom spokojnosti nie len u detí, ale aj u dospelých. Dieťa, ktoré sa dobre vyspí, je pokojnejšie, lepšie sa koncentruje v škole, ľahšie zvláda stres a reaguje rozvážnejšie. Spokojné dieťa je zárukou spokojných rodičov a preto sme starostlivo vybrali produkty, ktoré sa starajú o príjemné prostredie, pohodlie a zdravý rast vašich detí.


Ako vybrať matrac a vankúš pre dieťa?

Kvalitné produkty Dormeo sú zdraviu nezávadné, testované, vyrobené z moderných materiálov v pestrej škále farieb a tvarov, ktoré potešia tých najmenších. Obzvlášť pokiaľ ide o matrace a vankúše je veľmi dôležité, z akých materiálov sú vyrobené. Najmä pri deťoch do veku 6 rokov. Čím menšie dieťa, tým ťažšie a nekoordinovanejšie sa otáča. Preto by matrac ani vankúš nemali byť príliš mäkké. Dieťa by sa mohlo do nich zaboriť a znemožniť si tak dýchanie.


Pre malé deti vyberajte vždy matrace z tvrdších materiálov, ktoré prispievajú k zdravému vývinu chrbtice a pomáhajú dieťaťu pri prevaľovaní sa. V Dormeo nájdete špeciálny detský matrac v ružovej a modrej verzii pre chlapcov aj dievčatá. Pre väčie deti odporúčame zvoliť niektoré z tvrdších matracov, napríklad Aloe Vera. Tieto matrace sú dostatočne priedušné a pevné.

Pokiaľ ide o výber vankúša pre menšie deti vyhnite sa pamäťovej pene, do ktorej by sa dieťa príliš zabáralo. Vyberajte vankúše s odoberateľnou výplňou, špeciálne vankúše určené pre deti alebo vankúše menšej hrúbky. Rovnako neodporúčame používať doplnkové vrchné matrace z pamäťovej peny. Pri väčších školopovinných deťoch sa nemusíte obávať ani mäkších materiálov.


Vytvorte príjemnú atmosféru pre pocit bezpečia

Deti často trpia strachom z tmy a majú problém zvyknúť si na spánok v samostatnej izbe bez rodičov. Zaspávanie môže byť náročný a zdĺhavý proces, preto je dobré vytvoriť deťom čo najpríjemnejšiu atmosféru. Pocit bezpečia dodá jemné tlmené svetlo, hravé detské motívy a najmä plyšový kamaráti a deky z príjemných materiálov, ktoré sa dobre objímajú.


Vaše deti určite ocenia hrejivé sety alebo plyšové náladové sovy s dekou vo vnútri, ktoré navodia ten správny relax a počas dňa sa s nimi deti môžu učiť o rôznych emóciách a náladách.

Nezabúdajte na kvalitné obliečky. Obliečky z príjemného materiálu s pekným detským vzorom skrášlia detskú izbu a dodajú pocit pohodlia. Posteľné obliečky Dormeo sa vyrábajú prevažne z prírodných materiálov (najmä 100% bavlna), ktoré dlho vydržia, sú priedušné, prateľné na vyššie teploty a príjemné k pokožke. Pri menších deťoch odporúčame používať chrániče na matrac, ktoré zabránia drobným nehodám a ochránia matrac pred znečistením.