V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Výklad snov o bývalých partneroch

Dostali sme niekoľko mailov o snoch s ex-partnermi, prečítajte si ich výklad.

Dostali sme niekoľko mailov o snoch s ex-partnermi:

Branko

Občas sa mi sníva s mojou bývalou priateľlkou, s ktorou som sa rozišiel asi pred 4 rokmi. Zostali sme v priateľskom vzťahu, občas si zavoláme a porozprávame sa. Ona už má niekoho iného, ja som zatiaľ single. V snoch sa s ňou väčšinou rozprávam o úplne obyčajných veciach, ale v tom poslednom mi hovorila o svojom frajerovi a zdala sa veľmi šťastná a spokojná. Som z toho trochu zmätený, neviem, čo by to mohlo znamenať.

 

Jela

Snívalo sa mi o ex priateľovi…

 

Soňa

Snívalo sa mi, že som mala veľmi zlomené srdce a chcela som od všetkého utiecť preč a zabudnúť.

Išli sme na nejaký výlet, ja som však v polovici cesty zastavila, pretože som už nevládla ísť ďalej. Rozplakala som sa, lebo som už nemohla zniesť tú bolesť. Kamarát, ktorý bol so mnou a ktorého mám veľmi rada, bežal za mnou. Pozrel sa mi do očí a mňa potešil a upokojil už len ten jeho pohľad. O chvíľu ma chytil za ruku a pobozkal ma na pery. Potom sme išli na nejakú party. Všetci moji kamaráti tam už boli, ale on čakal na mňa. Môže to byť predpoveď budúcnosti? Neskôr som ešte v sne videla moju ex-svokru ako v zúfalstve a v slzách naháňa svojho syna (môjho ex), ale on ju vôbec nepočúval. Napadlo ma, že je to tak správne, že teraz trpí ona rovnako ako som kedysi pri ňom trpela ja.

 

Ahojte,

keďže sa Vám všetkým snívalo o bývalých partneroch, pozrieme sa na tie sny naraz.

Sny o ex-partneroch sú pomerne časté, hlavne ak máte na bývalý vzťah pekné spomienky, chýba Vám alebo by ste ho chceli získať späť.

Sny môžu byť spojené s niečím, čo sa Vám stalo počas dňa a pripomenulo Vám to bývalého/bývalú.

 

Branko, keďže Tvoja ex Ti v sne hovorila o svojom novom priateľovi a bola šťastná, mal by si sa sám seba spýtať, čo k nej ešte cítiš. Žiarliš, pretože je šťastná s niekým iným?

To, že sa Ti v sne zdôverila, môže znamenať, že aj Ty by si sa už mal pohnúť

niekam ďalej a prestať myslieť na bývalý vzťah, ktorý už skončil. Je čas “nechať ju odísť”.

Odišla ona, mal by si aj Ty. Dobre zváž, či je dobré zostávať s ňou aj naďalej v kontakte – má už iný život.

 

Soňa, Tvoje sny sú skôr reflexiou Tvojich emócií a túžby po novom vzťahu, po novej láske. Nie sú predpoveďou budúcnosti. Priateľ, ktorý sa o Teba zaujíma a máš ho rada môže byť teoreticky niekto, po kom túžiš. To, že si cítila “súhlas” s tým, že Tvoja svokra trpí, je jasným odrazom satisfakcie a “pomsty”, ktorú spôsobili negatívne zážitky s bývalým manželom.