V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Na ktorých miestach môžete stretnúť skvelú ženskú

Nadväzovanie nových známostí a spoznávanie potencionálnych životných partnerov nie je v skutočnom živote také jednoduché, ako to často vidíme vo filmoch. Je to o to ťažšie a zložitejšie, ak ste tichý a hanblivý typ človeka. Ale zas na druhej strane – nie je to až take ťažké, aby ste sa vzdali a prestali hľadať!

 

Muži majú často zlé skúsenosti s hľadaním partnerky preto, lebo hľadajú na nesprávnych miestach, v nesprávnom čase a nesprávnym spôsobom. Ponúkame Vám preto zoznam miest, kde je väčšia šanca stretnúť skvelú ženu – možno aj Vašu budúcu manželku!

Internet

Nadväzovať kontakty na internete je zrejme najjednoduchší a najmodernejší spôsob, ako sa zoznámiť s novými ľuďmi a vytvoriť si základ potenciálneho vzťahu. Je to preto, lebo počas písania si cez internet sa dá ľahko vyhnúť nepríjemným situáciám, ako napríklad červenaniu sa, nervozite, nadmernému poteniu, nehrozí Vám tak veľa trapasov ako na rande zoči-voči. Hľadať svoju polovičku na internete je preto dobrý nápad, ale dôležité je tiež, kde hľadáte. Zamerajte sa na seriózne zoznamky alebo sa zapojte do diskusií na témy, ktoré Vás zaujímajú – budete mať väčšiu šancu spoznať niekoho s podobnými záľubami. Vytvorte si profil alebo píšte blog – takto umožníte potenciálnym záujemkyniam spoznať Vás hlbšie a umožníte im trebárs aj to, aby Vás oslovili ako prvé. Opíšte svoje záľuby, povahu, sny a túžby a možno práve tým očaríte svoju nastávajúcu.

Pracovisko

Spoznávať nové ženy na pracovisku môže byť veľmi nebezpečné (vždy sa najprv uistite, či sa nesnažíte upútať nesprávnu osobu, aby Vám pre to nehrozila výpoveď!), ale na druhej strane to, že ženu spoznáte v práci, prináša aj mnohé výhody. Jeden druhého môžete veľmi dobre spoznať, vidíte, ako reaguje v rôznych situáciách, ste s ňou veľmi často. Skúste sa niekedy s Vašou vyvolenou dať do reči napríklad o filmoch a následne ju pozvite do kina.

Všimnite si, kedy chodí na obed a keď sa vráti, prineste jej malý dezert, sladkosť alebo nejakú maličkosť, ktorá ju poteší počas práce. Dávajte si však pozor, aby ste neprekročili hranice.

Svadba

Ak Vás počas leta pozve kamarát na svadbu, určite neodmietnite a nezostaňte sedieť doma na zadku! Predovšetkým ak ste slobodný a bez záväzkov. Určite nebudete jediný slobodný človek na celej oslave, takže je šanca, že tam spoznáte aj slobodnú kamarátku nevesty alebo ženícha!

Využite túto šancu,zoznámte sa so všetkými slobodnými družičkami! Alebo si vyhliadnite tú, ktorá sa Vám najviac páči, skúste o nej zistiť čo najviac a potom ju pozvite do tanca.

Posilňovňa

Ak radi športujete alebo si chcete pred letom trochu spevniť svaly, vyberte sa do posilňovne alebo fitness centra. Sú to vynikajúce miesta na zoznámenie s novými ľuďmi a predovšetkým s nežnejšou polovicou populácie. Po cvičení si určite každá rada zájde na osviežujúci drink alebo na kus reči o tom, ako jej šport prospieva, čomu sa venuje a podobne. Ďalším pozitívom je, že máte rovnakú záľubu – cvičenie a šport.

Knižnica

Ak v prípade, že čítanie zrovna nepatrí k Vašim obľúbeným aktivitám, z času na čas si zájdite do knižnice. Možno tam nájdete novú knihu, ktorá Vás zaujme alebo si tam všimnete nové číslo Vášho obľúbeného časopisu. Navyše tam môžete nájsť pekné, inteligentné dievčatá. Ak si budete všímať, aké knihy si slečna vyberá, čo číta, určite ju príjemne prekvapí, ak sa jej spýtate, prečo je práve ten či onen spisovateľ dobrý alebo ktorú knihu od neho Vám odporúča